ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

0506906090

שאיבת שומן

הדיאטה והפעילות הגופנית לא עוזרת ונותרו בליטות לא יפות לעין על הגוף? ניתן לטפל במאגרי שומן באזורים ספציפיים בגוף ולפסלו ובכך להצליח היכן שהגנטיקה התזונה ואורח החיים הבריא אינם נותנים את המענה.

מי פונה לניתוח שאיבת שומן?

ניתוח שאיבת שומן מתאים לאנשים, הסובלים מבליטות או השמנה באזורים מסוימים בגופם (הצטברות שומן בחזה אצל גברים, מתחת לסנטר, בצוואר, ירכיים וכו') וזאת לאחר שניסו לפתור את הבעיה בעזרת דיאטה ופעילות גופנית, אך ללא הצלחה.
חשוב לציין כי הניתוח לא נורד להורדת משקל ואינו מתאים לאילו הסובלים מעודף משקל וכן אינו מהווה תחליף לדיאטה או הורדה במשקל.

פוסט בריאטריים

איך מתבצעת שאיבת שומן?

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית או מקומית ללא צורך באשפוז לילה ואורך כשעה וחצי. במהלכו, מוזרקים לאיזורי השאיבה המיועדים נוזלים המכילים חומר מאלחש וחומר המכווץ כלי דם ומונע דימומים .זמן קצר לאחר מכן נשאב השומן דרך חתכים זעירים של מספר מ"מ, כל אחד בצינוריות מיוחדות המחוברות למכונת שאיבה בוואקום.
על המנתח לבצע מעקב אחר כמות השומן הנשאבת, כך שלא תעלה על חמישה ליטר ויופר מאזן הנוזלים בגוף ולא להביא את הגוף לכלל סכנה. כמו כן, על העור להתרגל לשינוי באופן הדרגתי ולכן במידה ויש צורך לשאוב כמות גדולה יותר, יחולק הניתוח ויהיה ניתן לחזור על התהליך לאחר מספר חודשים.

תופעות לוואי וסיכונים

מיומנותו של הרופא ומקצועיותו חשובה להצלחתו של הניתוח. עם זאת חשוב לציין כי התוצאה של הניתוח תלויה אף בסוג העור של המטופל- עד כמה הוא גמיש ומסתגל לשינויים, שכן עור שאינו גמיש עלול להישאר מדולל ורפוי לאחר השאיבה.

בשבוע הראשון עלולות להיווצר תופעות לוואי כמו בצקות , נפיחות ושטפי דם, שיחלפו תוך כמה ימים. במקרה של ירידה ברמת ההמוגלובין יש ליטול כדורי ברזל.

התאוששות והחלמה

לאחר הניתוח מולבש מחוך מיוחד עם פתחים, שיש להקפיד ללבוש מתחת לבגדים בחודש שלאחר הניתוח זאת לצורך הצמדת העור פנימה ולקבלת החלקה של העור מעל אזור השאיבה
לפעילות שגרתית ניתן לחזור לאחר כשבוע ולפעילות גופנית אפשר לחזור לאחר חודש.
תוצאות סופיות ניתן לראות אחרי כחודשיים.

 

שאיבת שומן בטן

שאיבת שומן בבטן מספקת פתרון לאזור הנחשב בעייתי לחיטוב באמצעות ספורט ודיאטה. באמצעות זה מסולקים עודפי השומן המיותרים מאזור הבטן. התוצאות מביאות לירידה בכמות השומן בבטן ומושפעות בדרך כלל מגורמים מסוימים: אופי העור, גיל המטופלות ועוד.
לרוב תופנה המטופלת לעיסוי לימפתי להחלקה וניקוז של אזורי השאיבה כשלושה שבועות לאחר הניתוח

שאיבת שומן ירכיים

שאיבת שומן ירכיים מיועד לנשים ולגברים הסובלים מעודפי שומן נקודתיים באזור הירכיים ומעוניינים להיפטר מהם. אורך הניתוח – כשעתיים, ובמהלכו ניתן לשאוב עד 5 ליטר של שומן. על המנתח לדאוג לסימטריה בין הירכיים שתשמור על מראה אסתטי.

לציין שלרוב הנשים עור הירכיים בצד הפנימי הוא לא אחיד וביחד עם השומן יוצר מחיצות ומתקבל צלוליט. לכן בחלק זה של הירכיים התוצאה הסופית פחות חלקה ואחידה מאשר בירכיים בצד החיצוני.

מילוי קמטים

מילוי קמטים בפנים

מילוי קמטים בפנים ייתכן מאוד שאתן מכירות כבר הרבה נשים וגברים שכבר ביצעו מילוי קמטים בפנים – מדובר בטיפול שכיח במיוחד בשנים האחרונות, בעל פופולריות

קרא עוד »
מילוי קמטים

מילוי קמטים

מילוי קמטים בהזרקת בוטוקס הטיפול בהזרקת בוטוקס הפך לשכיח בשנים האחרונות והפופולאריות שלו רק הולכת וגדלה. זהו הליך מהיר ופשוט , לא פולשני, המצעיר במהרה

קרא עוד »
ניתוח הגדלת חזה

תיקון פטמה שקועה

פטמה שקועה – איך מתקנים ? נשים רבות סובלות ממום בפטמה שמתאפיין בכך שבמקום לבלוט החוצה, הפטמה מתחפרת בתוך השד ובולטת כלפי פנים. למרות שמדובר

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן