ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

072-3971627

ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

מתיחת צוואר

מתיחת צוואר

השנים שעוברות ניכרות ממראהו של הצוואר שלנו – הגיל, הזדקנות העור והחשיפה לשמש מביאים לצוואר בעל מראה מקומט ורופס. כיום בעזרת מתיחת צוואר ניתן לחזור וליהנות ממראה צוואר מתוח ולחוש צעירים בשנית.

מי פונה לניתוח מתיחת צוואר?

ניתוח זה מיועד לנשים וגברים כאחד, שלא מרוצים ממראה צווארם ומעוניינים להביאו למצב מתוח וחלק מקמטים בכדי להצעיר את המראה הכללי שלהם. מדובר למעשה בהליך הנחשב לקוסמטי, שנועד לשפר את דימויו העצמי של המנותח. חשוב לציין שלרוב מתיחת הצוואר מבוצעת במסגרת מתיחת פנים, אלא אם מדובר בשאיבת שומן בלבד של הצוואר.

Sexual lady with closed eyes touching her neck

איך מתבצעת מתיחת צוואר?

במהלך הניתוח מוסרים עודפי השומן, ומעטפות השרירים הצווארים מהודקות כך שהעור נמתח באזור הצוואר ומתחת לקו הסנטר והלסת.

הניתוח מבוצע לרוב תחת הרדמה כללית ואורך כשלוש שעות. במהלכו נעשה חתך מאחורי האוזן להסרת עודפי עור ורקמות שומן.

הניתוח מתחיל בהזרקת נוזל עם חומר מאלחש וחומר המונע דימומים .מתבצעת שאיבת שומן לרוב מתחת לסנטר, מעטפות השרירים הצווארים נמתחים ומהודקות ללא חיתוכם לצורך יצירת זווית חדה בין הפנים לצוואר וכן קו לסת ברור. עודפי העור נחתכים והעור נתפר במיקומו החדש בגבול בין השיער לעור, בתפרים נמסים. מתבצעת חבישה אלסטית של הצוואר..
בימים הראשונים ייתכנו שטפי דם, בצקות, זיהומים וכאבים. ניתן להשתמש במשככי כאבים במידת הצורך.

 

התאוששות והחלמה

המטופל שוהה באשפוז כיממה לאחר הניתוח. החבישה מוסרת למחרת הניתוח ועל המטופל לשים מסיכה בצוואר בשעות השינה בעיקר במשך כשלושה שבועות . בימים שלאחר הניתוח יש להימנע מכיפוף של הצוואר או תנועות חדות, כמו גם שימוש בשרירי הפנים. יש אף להימנע בימים אילו מחפיפת ראש, גילוח, תספורת וצביעת השיער. ניתן לחזור לשגרה רק לאחר כשבועיים-שלושה וקצב ההחלמה מה משתנה ממטופל למטופל, כאשר התוצאה הסופית ניכרת לאחר מספר חודשים ומחזיקה מעמד כעשר שנים לפחות.

 

תיקון פטמה שקועה

פטמה שקועה – איך מתקנים ? נשים רבות סובלות ממום בפטמה שמתאפיין בכך שבמקום לבלוט החוצה, הפטמה מתחפרת בתוך השד ובולטת כלפי פנים. למרות שמדובר

קרא עוד »

הרמת חזה

השדיים – הן סמל הנשיות המובהק. במהלך השנים, גם שדיים מושלמים מושפעים מתנודות במשקל, מהריונות , מהנקות ומכוח המשיכה, מה שניכר במראה מרוקן ונפול שלהם.

קרא עוד »

שחזור שד

כריתתו של השד נעשית היום בעיקר בשל סרטן ממאיר. את תחושת האובדן וחוסר הביטחון בקרב מי שעברה זאת, ניתן לשפר פלאים בעזרתו של שחזור שד,

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן