ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

073-7828602

5 יתרונות מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן הוא פופולארי מאוד גם בקרב נשים וגם בקרב גברים, הסובלים מבעיה של עור עודף באזור הבטן. בדרך כלל אנשים סובלים מבעיה זו עקב עלייה וירידה קיצונית במשקל, המתרחשת בעקבות תזונה לא נכונה או כתוצאה מלידות חוזרות ונשנות. חשוב לציין כי את בעיית העור העודף קשה מאוד לפתור באמצעים טבעיים ולכן הניתוח הוא הדרך האולטימטיבית להתמודד עם הבעיה.

הרזיה וניתוח מתיחת פנים

דימוי עצמי גבוה, תחושת ביטחון ומלתחה חדשה – יתרונות למתיחת בטן

מתיחת בטן הוא מורכב וכמו כל , מלווה בסיכונים ובתקופת החלמה. עם זאת, הניתוח מעניק יתרונות רבים למנותח או למנותחת:

  1. תחושת הביטחון – נשים וגברים שמתמודדים עם בעיה של בטן נפולה ולא מתוחה, מתהלכים בתחושה גדולה של חוסר ביטחון. תחושב זו מלווה אותם גם בסיטואציות אינטימיות עם בני הזוג וגם בסיטואציות ציבוריות – בבריכה או בחוף הים. לאחר מתיחת  בטן הבעיה תעלם ותחושת הביטחון תוכל לעלות.
  2. דימוי עצמי – תחושת חוסר הביטחון גורמת למטופלים לטפח דימוי עצמי שלילי, בגלל אלמנט שהם לא יכולים לשנותו. על כן, מתיחת בטן מאפשר למי שסובלים מהבעיה, לפתור אותה ולגרום לדימוי העצמי להיות חיובי יותר ולתחושת הביטחון להיות חזקה.
  3. מראה אסתטי – מראה הבטן נפולה הוא אינו מראה שנחשב לאסתטי ומהודק, גם עבור גברים וגם עבור נשים. במרבית המקרים לא יהיה ניתן למתוח את העור ללא התערבות ית ולכן מתיחת בטן מאפשר קבלת מראה אסתטי חדש. הבטן המתקבלת היא מוצקה יותר ויפה, ובאופן זה ניתן לראות את השרירים שמאחוריה ולקבל מראה מותניים צר יותר.
  4. מלתחה חדשה – הבגדים שגברים ונשים בוחרים ללבוש כבר מזמן הפכו לחלק משמעותי מהדימוי העצמי ולא רק לפריט לבוש במסגרת טרנד כזה או אחר. נשים וגברים שמתמודדים עם בעיה של בטן נפולה, נאלצים להגביל את עצמם מבחינה אופנתית, מה שיכול לגרום להם לדימוי עצמי נמוך ביחס לחברה. לאחר מתיחת בטן ניתן להצטייד במלתחה חדשה ולבחור בצורה חופשית את המראה המבוקש. כך נשים יוכלו להצטייד בביקיני וגברים יוכלו להסתובב בפלג גוף עליון חשוף.
  5. שאיבת שומן – במקביל לניתוח מתיחת בטן אפשר לשלב גם שאיבת שומן שמשפרת את תוצאות ההליך וגם דואגת למנוע עלייה של משקל או הצטברות של שומן בעתיד באזורים המטופלים.

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן