ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

073-7828602

הרזיה וניתוח מתיחת פנים

5 טיפים כלליים לפני ואחרי מתיחת בטן

הגעתם להחלטה שזה הזמן להחזיר את המראה הבריא לגופכם, אך פעילות גופנית ודיאטות פשוט לא מספקות תוצאות רצויות? ירדתם במשקל ולא יודעים כיצד להעלים את העור העודף שאינו נראה טוב?
בהחלט יכול להיות שניתוח מתיחת בטן הוא הפתרון עבורכם. אם החלטתם ללכת על הניתוח , הרופא המטפל ילווה אתכם לפניו ואחריו. כתוצאה מהניסיון, הנה 5 טיפים ממרפאת ד"ר אברהם אמיר, שכדאי לכם להכיר:

הרזיה וניתוח מתיחת פנים

 

ותרו על הסיגריות – העישון הוא הרגל מזיק לבריאות בפני עצמו, אך כשמדובר שמתבצע תחת הרדמה כללית, הסיגריה עלולה לסכן אתכם משמעותית. מומלץ להפסיק לעשן כשלושה שבועות לפני הניתוח . זאת ועוד: על מנת לאפשר לגופכם החלמה מהירה ומלאה, רצוי להימנע מעישון גם כחודש לאחר הניתוח .

ודאו שהגוף שלכם הגיע לאיזון – רבים המקרים בהם המטופלים שוקלים לעבור את הפרוצדורה כשגופם עדיין לא הגיע למצב המאוזן שלו מבחינת המשקל. לנשים הנמצאות לאחר לידה מומלץ להמתין לפחות 3 חודשים עד לביצוע מתיחת בטן. לכל מי שירד משמעותית במשקל ומעוניין להיפטר מהעור העודף, ההמלצה היא לוודא שהגוף הגיע למשקל הרצוי ורשם התייצבות במשקל זה, טרם ביצוע הניתוח .

הגיעו ערוכים ללינה – אולי זה נראה לכם מיותר, אבל חשוב לזכור כי התהליך כולל אשפוז לילה. הרדמה כללית דורשת תהליך מסודר של התעוררות ושיקום וזאת תחת פיקוח צוות מקצועי. אבל חשוב לזכור כי אתם לא בבית מלון ועליכם לדאוג לסביבה נוחה עבורכם. מומלץ להביא איתכם בגדי לינה ואביזרי היגיינה אישית.

הרגיעו את הגוף החדש שלכם – בתקופה הראשונה שלאחר מתיחת בטן, יחוש הגוף שלכם אולי מוזר מעט, זכר לשינוי המשמעותי שעבר עליו. לכן, במהלך הימים הראשונים שלאחר הניתוח , חשוב לבצע הליכות קצרות של לא יותר מעשר דקות וכמובן תרגילי נשימה. הרופא יוכל להרחיב על כך כמובן.

שמרו על העבודה היפה של הדוקטור – זהו אולי הטיפ המשמעותי ביותר מבין כולם. חשוב מאוד לשמור על הרגלי תזונה בריאים ולהתאים את תפריט האכילה שלכם לגזרתכם החדשה. המראה האסתטי שהרופא העניק לכם עלול להיהרס אם תאבדו את השליטה. לא חבל?

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן