כיצד מתבצע מתיחת פנים?

כמובן שמדובר בהליך יחסית מורכב הכולל בתוכו כמה וכמה שלבים. אם ננסה להסביר זאת בקצרה ובאופן הפשוט ביותר, כך מתבצע מתיחת פנים: ראשית חשוב מאוד לציין כיהניתוח נעשה בהרדמה כללית. ראשית, מזריקים נוזלים אל הפנים ואל הצוואר וזאת כדילהקל כמה שניתן על הפרדתן של הרקמות . בשלב הבא מתבצע הידוק של מעטפת שרירי הפנים והצוואר, בהמשך כריתת עודפי העור ולבסוף מבצעים תפירה ברובה ובחוטים נמסים, תוך השארת נקזים מאחורי האזניים.

מי מוגדר ככזה המתאיםלניתוח מתיחת בטן?

כמובן ש מתיחת בטן אינו מהווה פיתרון ראשוני לבעלי שומן עודף בבטן וכמובן שמומלץ, לפני הכל, לנסות לפתור את הבעיה בעזרת שמירה על תזונה נכונה וביצוע פעילות ספורטיבית. יחד עם זאת ישנם לא מעט מקרים שבהם גברים ונשים בריאים, סובלים מעודף של עור או שומן בבטן ולא מצליחים לפתור זאת בעזרת תזונה נכונה וספורט.
מומלץ למטופלים המתכננים להפחית משמעותית במשקלם גם לאחרהניתוח , לבצעו לאחר הגעה למשקלם הרצוי והיציב. גם לנשים המתכננות ללדת בעתיד – מומלץ להמתין עםהניתוח לאחר הריונן האחרון, שכן השרירים האנכיים של הבטן שנמתחים במהלכו עלולים להשתחרר בשנית.

האם יש תופעות לוואי כלשהןלניתוח הגדלת חזה?

הגדלת חזה הנו לכל דבר ועניין ובתור כזה גם הוא כולל סיכון כלשהו לתופעות לוואי. מרבית המנותחות חשות כאבים מספר ימים לאחרהניתוח , וכן עייפות ורגישות באזור. בחלק מהמקרים ייתכנו גם דימומים, ותחושת רגישות בפטמה או תחושה של מקום רדום.

הצמדת אזניים – מתי מומלץ לבצעו?

אוזניו של אדם מסיימות להתפתח ולגדול באיזור גיל שש. על כן ניתן לבצע הצמדת אזניים רק לאחר גיל זה. מטרתו שלהניתוח היא כמובן אסתטית ומטרתו היא לתקן מצב שבו האוזניים בולטות או במקרים שישנה רק אוזן אחת בולטת. אתהניתוח ניתן לבצע בכל גיל (מגיל שש ומעלה).

כיצד בדיוק מתבצע טיפול הזרקת רעלן לפנים?

במהלך טיפול הזרקת רעלן לפנים, אותו רשאי להעניק אך ורק רופא, מבוצעת הזרקת רעלן אל אזור הקמטים והשפעתה מורגשת כבר בתוך מספר ימים. טרם הזרקת הרעלן, האזור המיועד נמרח בקרם מאלחש ובאופן זה ההזרקה כמעט שאינה מורגשת. הטיפול ברעלן, בשונה מטיפולים אחרים, לא מצריך תקופת התאוששות כלשהי והמטופלים יכולים לחזור לפעילות שגרתית מיד בסיומו. אורכו של הטיפול הוא מספר דקות בודדות והפרופיל הבטיחותי שלו גבוה במיוחד. ההשפעה של הרעלן אינה פרמננטית, אך אם נעשה בו שימוש נכון ומקצועי, ניתן לחזור על הפעולה אחת לארבעה עד חמישה חודשים במשך שנים רבות ללא חשש, לשמירה על מראה רענן וצעיר שנשאר יציב וללא שינוי.

יש לכם שאלה? כתבו אותה כאן ואנו נשיב:

* נבקשכם לא למלא את פרטיכם במהלך השבת.