ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

072-3971627

שאיבת שומן ירכיים

נשים רבות סובלות מהצטברות שומן בירכיים הגורמת להן פגיעה קשה בביטחון העצמי, בתדמית הגוף ובהתאמת ביגוד. ההצטברות מופיעה לרוב בחלק החיצוני של הירכיים ולא מעט בחלקים הפנימיים של הירכיים וכן מעל לברך בצד הפנימי.
הצטברות השומן בחלק הפנימי יוצרת לרוב צלוליט וזה למעשה אי סדירות של העור והשומן תחתיו שנובע מיצירת מחיצות של רקמת חיבור בתוך השומן וזה גורם לתוצאה דמוית כוורת כאשר המשושים הם רקמת החיבור והשומן הו ה"דבש". מבנה זה מקשה מאד על המנתח לקבלת תוצאה חלקה בצד הפנימי של הירכיים.
לכן, נדרשת מיומנות של המנתח בעיקר באזורים אלו שאם לא כן עלולה חלילה להתקבל תוצאה גרועה יותר מהמצב ההתחלתי! מנתח פלסטי מוסמך מקצועי ומיומן יבצע את טכניקת הניתוח המתאימה
לאזורי השאיבה השונים בירכיים.

מי מתאים לביצוע הניתוח של שאיבת שומן ירכיים?

נשים וגברים בעלי עודפי שומן נקודתיים באזור הירכיים.
הניתוח לא מתאים למי שיש השמנה כללית .הניתוח לא נועד להוריד משקל אלא לטפל בהשמנה אזורית
וספציפית.

מה נחוץ לפני הניתוח?

המטופלת צריכה לעבור הערכה ובדיקה על ידי המנתח, שיעריך את כמות השומן באזורים השונים ואת איכות העור באזורי השאיבה לוודא שהעור אלסטי מספיק על מנת לרדת לאחר שאיבת השומן תחתיו. בנוסף יבדוק הרופא את ההמוגלובין של המטופלת ובמיוחד את תפקודי הקרישה. זאת בנוסף לבדיקות המתחייבות בכל ניתוח בהרדמה מקומית או כללית.

כיצד מתבצעת שאיבת שומן ירכיים?

הרופא המנתח יסמן את האזורים מהם מעוניינים להסיר את השומן. לאחר ההרדמה יבוצעו חתכים קטנים בעור דרכם המנתח יחדיר צינורית ובה יוחדרו לאזורי השאיבה נוזלים המכילים תרופת אלחוש וכן תרופה המונעת דימום רב. בהמשך מחדיר המנתח קנולה (צינורית) שאיבה המחוברת למכשיר שאיבה. הרופא מניע את הקנולה בתנועות שונות עד שיסולקו עודפי השומן במידה מספקת. מן המנתח התהליך דורש כושר גופני טוב שכן התנועות מצריכות יכולת גופנית גבוהה. כמות השומן הנשאבת נמדדת מכל ירך לחוד ומשתדלים לשאוב כמות סימטרית משתי הירכיים בהנחה שהן היו סימטריות לפני הניתוח.

להרחבה בנושא

התאוששות והחלמה

על מנת להחלים בקצב הכי בריא ונכון יולבש בסוף הניתוח מחוך לחץ על הרגליים או הירכיים במשך שלושה שבועות לפחות ,מיום הניתוח וזאת על מנת להקטין את הנפיחות והבצקת שנוצרה, ויחד עם זאת את הדימומים. בנוסף מסייע המוך בקבלת תוצאה חלקה וירכיים צרות יותר על ידי הצמדת העור מתחת לאזורי השאיבה.

הרמת חזה

השדיים – הן סמל הנשיות המובהק. במהלך השנים, גם שדיים מושלמים מושפעים מתנודות במשקל, מהריונות , מהנקות ומכוח המשיכה, מה שניכר במראה מרוקן ונפול שלהם.

קרא עוד »

מתיחת צוואר

מתיחת צוואר השנים שעוברות ניכרות ממראהו של הצוואר שלנו – הגיל, הזדקנות העור והחשיפה לשמש מביאים לצוואר בעל מראה מקומט ורופס. כיום בעזרת מתיחת צוואר

קרא עוד »

שאיבת שומן ירכיים

נשים רבות סובלות מהצטברות שומן בירכיים הגורמת להן פגיעה קשה בביטחון העצמי, בתדמית הגוף ובהתאמת ביגוד. ההצטברות מופיעה לרוב בחלק החיצוני של הירכיים ולא מעט

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן