הזרקות או   מתיחת פנים?

אחד מהטיפולים הקוסמטיים הכי נפוצים לאחרונה הוא הזרקת שומן למילוי קמטים. היום, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, ניתן בקלות ובפשטות, להשתמש בשומן גופנו, כדי למלא את הקמטים בפנים ולהקנות פנים מלאות, רעננות וצעירות.

מי פונה לניתוח הזרקת שומן למילוי קמטים?

לרוב פונות אליי נשים בשנות ה- 40-50, אולם יש לא מעט מקרים שאת הטיפול עוברות גם נשים צעירות יותר. לאחרונה יש גם גברים שעוברים טיפול זה.

תהליך הזרקת מילוי שומן

לרוב שואבים את השומן מאזור הישבן והירכיים. הנוזל שנשאב כולל חוץ מתאי השומן גם את תמיסת ההרדמה, מעט דם, נוזל בין תאי ושברי תאים.

הזרקות מילוי שומן מבוצעות בדרך כלל לצורך במילוי שקעים בקמטים ובשפתיים. החומרים המומלצים הם החומרים הטבעיים המבוססים על חומצה היאלורונית. הזרקות מילוי שומן מבוצעות במרפאה כאשר חומר המילוי מכיל גם חומר הרדמה. יש לחזור על ההזרקה בדרך כלל כל 8-12 חודשים.

הזרקות מילוי – תופעות לוואי וסיכונים

אזור הפנים הוא אזור רגיש ועל כן הזרקות השומן חייבות להתבצע בעדינות ובדיוק מירבי. אולם גם אם מקפידים, יש אצל חלק קטן מהמטופלים מקרים של בנפיחות ושטפי דם חולפים. אני ממליץ להזריק בכמויות קטנות על מנת שהסיכוי לסיבוכים יפחת.

הזרקות מילוי – התאוששות והחלמה

במהלך הימים הראשונים לאחר הזרקת השומן, ייתכנו שטפי דם, אודם, גירוי מקומי ונפיחות. זמן ההתאוששות הוא מהיר מאוד וניתן לחזור לשגרה עבור יום. לא מומלץ לבצע פעילות גופנית מאומצת בימים שלאחר הטיפול.

למידע ולייעוץ, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

* נבקשכם לא למלא את פרטיכם במהלך השבת.