ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

0506906090

ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים

למה לעשות ניתוח עפעפיים עם ד"ר אברהם אמיר

  • מנתח פלסטי בכיר
  • ניסיון של למעלה מ 25 שנה
  • אלפי ניתוחים ולקוחות מרוצים
  • פגישת ייעוץ מקצועית
  • ליווי ומעקב צמוד גם לאחר הניתוח
  • מחירים הוגנים עם אפשרות נוחה לפריסת תשלומים
  • דוקטור אברהם אמיר מכהן כיום כסגן מחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים בילינסון
הרמת עפעפיים

נשים רבות וכך גם גברים, מוצאים עצמם בתחילת שלבי ההתבגרות המאוחרת, מביטים במראה וכבר לא נראים כבעבר. התרופפות עור הפנים ואברים אחרים בגוף היא תהליך טבעי, אך עקב התקדמות הרפואה ובמיוחד הרפואה הפלסטית, ניתן למצוא פתרונות יעילים על מנת להתמודד עם הבעיה ולא להמשיך לסבול מבעיות בדימוי העצמי, עקב התהליך הטבעי שנוצר בגוף.

הניתוחים הפלסטיים בתחום האסתטיקה נועדו להקנות לפנים את המראה הצעיר והרענן ועל כן, נשים רבות בוחרות לעבור מתיחת פנים. ישנו חלק בפנים של האדם, שלא מיוחסת לו משמעות גדולה בדרך כלל, אך הוא בעל אפקט משמעותי למראה פנים צעיר – העפעפיים. זאת בהתחשב בעובדה שכאשר משוחחים עם מישהו אנו לרוב מסתכלים לו בעיניים ובעפעפיים ! היווצרות שקיות ועודפי העור בעפעפיים נותנים מראה מבוגר ועייף. מכאן שיש להשקיע יותר במראה העפעפיים העליונים והתחתונים!

למי מתאים ניתוח עפעפיים?

צניחת העפעפיים כאמור, משפיעה באופן ניכר על המראה הצעיר של הפנים. זהו הסיבה שנשים וגברים רבים בוחרים לבצע ניתוח עפעפיים, ולטפל באפקטים הנוצרים כתוצאה מהצניחה.

צניחת העפעפיים ,עודפי העור והשקיות בעפעפיים התחתונים לא תמיד מופיעים באותה צורה ושונים מאדם לאדם, אך הניתוח נועד לטפל הן בעודף העור מעפעפיים העליונים והתחתונים והן בשקיות שנמצאות מתחת לעפעף התחתון. כמו כן, הניתוח במקרים רבים יכול למלא את השקעים שמתחת לעפעפיים התחתונים ויכול לטפל בזווית העין, הנפגמת כתוצאה מהזדקנות העפעפיים..

באיזו טכניקה מבוצע ניתוח של העפעפיים?

ניתוח עפעפיים מתחלק לעפעפיים תחתונים ועפעפיים עליונים, תוך כדי הבדלים בין השניים, אך כיום ניתן לאחד בין הניתוחים. כשמדובר בניתוח עפעפיים עליונים, הניתוח הוא קצר יחסית, מלווה בהרדמה מקומית ונמשך כשעה . התהליך הוא פשוט למדי – מבצעים חתך, דרכו מוציאים את עודפי העור ,לרבות עודפי העור שבצד החיצוני של העין, ואת שקית השומן שנמצאת קרוב לגשר האף תוך הקפדה על צריבת כלי דם למנוע שטפי דם וסימנים כחולים סביב לעיניים הצלקת עדינה ונמצאת בערך במחצית המרחק בין הריסים לגבות. בסוף הניתוח יש פלסטר עדין על הצלקת … הצלקת כמעט לא נראית לעין ומשך ההחלמה הוא קצר באופן משמעותי.

כשמדובר בניתוח עפעפיים תחתונים, יוצרים חתך כמילימטר מתחת לריסים ודרכו מוצאים את שלושת שקיות השומן והעור. ניתן גם להוציאם דרך פנים העפעף וכך לא צריך לבצע תפר כלל. זה במקרים בהם אין עודפי עור בעפעף התחתון. ניתוח עפעפיים תחתונות נמשך כשעה , ומשך ההחלמה יכול להגיע לשבוע , תלוי כמובן במטופל/ת הספציפיים. כמו כן, ניתן לשלב יחד עם ניתוח עפעפיים ניתוחים נוספים כמו הרמת גבות ומתיחת פנים, אשר יביאו לתוצאות אפקטיביות יותר של מראה הפנים הצעיר. שילוב מונע ביצוע חתכים נוספים שהופכים לצלקות בהמשך.
לאחר הניתוח, בחדר ההתאוששות ובהמשך במחלקה שמים על העפעפיים שקיות ניילון ובתוכם אפונה קפואה למספר שעות על מנת להוריד בצקות ודימומים.

ניתוח עפעפיים -תופעות לוואי

עלולות להופיע תופעות של אדמומיות או דמעות, אך הן שכיחות ונעלמות באופן טבעי לאחר כמה ימים. מלבד הרטיות, יש לדאוג להשתמש בטיפות היוצרות לחות בעין וכמובן, ליטול אנטיביוטיקה נגד התפתחות של זיהומים.

מה קורה לאחר הניתוח?

משך ההחלמה מניתוח עפעפיים הוא לא גדול, אך חשוב לשים לב להוראות ולהתנהלות בימים שלאחר הניתוח. כבר ביום הניתוח משתחררים המטופלים והמטופלות הביתה ועליהם לדאוג להשתמש ברטיות קרות על העפעפיים, למען הקלה בכאב ובנפיחות, שעלולים להיווצר כתוצאה מההליך.

הצרת זרועות

הצרת זרועות

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע הצרת זרועות, מכמה סיבות עיקריות: ראשית, רצון וצורך האנשים להיראות טוב יותר, בטח לאחר שהמודעות לכך עלתה בצורה

קרא עוד »
הגדלת חזה

הקטנת חזה

נהוג לחשוב כי כל אישה רוצה חזה גדול, אולם יש גם לא מעט נשים שסובלות אם יש להם כזה. חזה גדול, בעיקר עבור נשים צעירות,

קרא עוד »
ניתוח הצמדת אוזניים

הצמדת אוזניים

הצמדת אוזניים אוזניים בולטות עלולות לפגוע באופן משמעותי בדימוי העצמי ובביטחון העצמי של ילדים, אך רבים לא מודעים לכך שאוזניים בולטות עלולות בהחלט גם לפגוע

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן