הרמת עפעפיים

למה לעשות הרמת עפעפיים עם ד"ר אברהם אמיר
ד"ר אברהם אמיר הוא מנתח פלסטי בכיר
ניסיון של למעלה מ 25 שנה
אלפי ניתוחים ולקוחות מרוצים
פגישת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות וללא עלות
ליווי ומעקב צמוד גם לאחר הניתוח
מחירים הוגנים עם אפשרות נוחה לפריסת תשלומים
דוקטור אברהם אמיר מכהן כיום כסגן מחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים בילינסון

 

נשים רבות וכך גם גברים, מוצאים עצמם בתחילת שלבי ההתבגרות המאוחרת, מביטים במראה וכבר לא נראים כבעבר. התרופפות עור הפנים ואברים אחרים בגוף היא תהליך טבעי, אך עקב התקדמות הרפואה ובמיוחד הרפואה הפלסטית, ניתן למצוא פתרונות יעילים  על מנת להתמודד עם הבעיה ולא להמשיך לסבול מבעיות בדימוי העצמי, עקב התהליך הטבעי שנוצר בגוף.

ה הפלסטיים בתחום האסתטיקה נועדו להקנות לפנים את המראה הצעיר והרענן ועל כן, נשים רבות בוחרות לעבור מתיחת פנים. ישנו חלק בפנים של האדם, שלא מיוחסת לו משמעות גדולה בדרך כלל, אך הוא בעל אפקט משמעותי למראה פנים צעיר – העפעפיים. היווצרות שקיות וקמטוטים סביב העפעפיים מסגירה באופן מיידי את התרופפות העור ולכן, להרמת עפעפיים הוא בעל השפעה מדהימה על מראה הפנים הצעיר.

למי מתאים הניתוח להרמת עפעפיים?

צניחת העפעפיים כאמור, משפיעה באופן ניכר על המראה הצעיר של הפנים. זהו הסיבה שנשים וגברים רבים בוחרים לבצע להרמת עפעפיים, ולטפל באפקטים הנוצרים כתוצאה מהצניחה.

צניחת העפעפיים לא תמיד מופיעה באותה צורה ושונה מאדם לאדם, אךהניתוח נועד לטפל הן בעודף העור מעפעפיים העליונים והתחתונים והן בשקיות שנמצאות מתחת לעפעף התחתון. כמו כן,הניתוח במקרים רבים יכול למלא את השקעים שמתחת לעפעפיים התחתונים ויכול לטפל בזווית העין, הנפגמת כתוצאה מהזדקנות העפעפיים. זווית העין מורמת באופן חיצוני.

מתיחת עפעפיים

באיזו טכניקה מבוצע הניתוח של הרמת עפעפיים?

להרמת עפעפיים מתחלק לעפעפיים תחתונים ועפעפיים עליונים, תוך כדי הבדלים בין השניים, אך כיום ניתן לאחד בין ה ים. כשמדובר ב עפעפיים עליונים,הניתוח הוא קצר יחסית, מלווה בהרדמה מקומית ונמשך בין שעה לשעתיים. התהליך הוא פשוט למדי – מבצעים חתך, דרכו מוציאים את השקיות שמורכבות משומן ויוצרים מתיחת שריר באמצעות עודפי העור. הצלקת כמעט לא נראית לעין ומשך ההחלמה הוא קצר באופן משמעותי.

כשמדובר ב עפעפיים תחתונים, יוצרים חתך מתחת לריסים ודרכו מוצאים את עודפי השומן והעור. ניתן גם להוציאם דרך פנים העפעף וכך לא צריך לבצע תפר כלל.הניתוח אורך כשעתיים, ומשך ההחלמה יכול להגיע לשבועיים, תלוי כמובן במטופל/ת הספציפיים. כמו כן, ניתן לשלב יחד עם להרמת עפעפיים נוספים כמו הרמת גבות ומתיחת פנים, אשר יביאו לתוצאות אפקטיביות יותר של מראה הפנים הצעיר. שילוב מונע ביצוע חתכים נוספים שהופכים לצלקות בהמשך.

צפו: ראיונות של ד"ר אברהם אמיר על הרמת עפעפיים בערוצים השונים

תכנית הבוקר של אורנה דץ

בתכנית "גוף ונפש" עם ענת הראל

הרמת עפעפיים -תופעות לוואי

עלולות להופיע תופעות של אדמומיות או דמעות, אך הן שכיחות ונעלמות באופן טבעי לאחר כמה ימים. מלבד הרטיות, יש לדאוג להשתמש בטיפות היוצרות לחות בעין וכמובן, ליטול אנטיביוטיקה נגד התפתחות של זיהומים.

מה קורה לאחר הניתוח?

משך ההחלמה מ עפעפיים הוא לא גדול, אך חשוב לשים לב להוראות ולהתנהלות בימים שלאחרהניתוח . כבר ביוםהניתוח משתחררים המטופלים והמטופלות הביתה ועליהם לדאוג להשתמש ברטיות קרות על העפעפיים, למען הקלה בכאב ובנפיחות, שעלולים להיווצר כתוצאה מההליך.

למידע ולייעוץ, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

* נבקשכם לא למלא את פרטיכם במהלך השבת.

פוסטים אחרונים מהבלוג בנושא