ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

073-7828602

ניתוחי חזה

המרפאה מציעה מגוון של ניתוחים פלסטיים לתיקון ולשיפור מראה השד

אם גם את מרגישה שהחזה שלך, יכול היה להסב לך נחת רבה יותר לו היה רק מעט יותר מלא, מעט יותר סימטרי וטיפה יותר זקוף, ישנו סיכוי לא רע שאת מתעניינת כעת באפשרות של ניתוח חזה. כיום ניתוחי החזה נחשבים לנפוצים ביותר ולבטוחים מאוד באופן יחסי, אך בעוד שרבות מכן מכירות רק את הגדלת החזה המפורסמת, הרי שחשוב לדעת כי ישנם סוגי רבים ביותר בתחום זה. הכנו עבורך רשימה תמציתית וממוקדת של מגוון הניתוחים הפופולריים המוצעים לך בקליניקה של ד"ר אברהם אמיר, רופא מומחה לניתוחים פלסטיים.
קריאה נעימה.

ניתוחי חזה

ניתוח הגדלת חזה

הגדלת החזה הוא הניתוח השני במידת הפופולריות שלו בישראל. קהל היעד של הניתוח הן נשים צעירות בעלות חזה יחסית קטן המעוניינות לעצב ולהגדיל את נפח שדיהן, נשים שמעוניינות להחזיר את נפח השדיים שלהן לקדמותו לאחר הנקות מרובות ונשים שהצליחו להשיל קילוגרמים רבים ממשקלן ובעקבות כך החזה שלהן איבד מנפחו.

חשוב לציין שהניתוח המדובר לא תורם רק להגדלה של נפח השדיים כפי שמקובל לחשוב, אלא גם לעיצוב שלהם. לעתים הניתוח משולב עם פעולות נוספות כגון תיקון א-סימטריה, הרמת החזה ועוד.

ההחלטה לגבי סוג השתלים, סוג ההליך, המראה הסופי וסוג הניתוח מתקבלת לאחר התייעצות מקיפה עם כל מטופלת ולאחר בחינת כל הגורמים הרלוונטיים וביצוע של כל השיקולים הכרוכים בהחלטה לרבות השאיפות של האישה, המצב הנוכחי של החזה ועוד.

ניתוחי חזה להקטנת חזה

הקטנת חזה הוא דוגמא מצוינת לסוג ניתוח שקשור לא רק לאסתטיקה של החזה אלא גם לבריאות הפיזית של האישה. לרוב עוברות אותו נשים שממדי החזה שלהן אינם פרופורציונליים לממדי גופן ונשים שהשדיים שלהן כבדים מאוד, מה שעלול להוביל לא אחת לכאבי גב ולבעיות יציבה. ישנן גם מטופלות שהחזה שלהן מפריע להן בביצוע פעילויות יומיומיות ואף בעיסוק בפעילויות ספורטיביות שונות. חזה גדול מדי יכול להוביל לקשיי נשימה, לבעיות שינה, לבעיות דרמטולוגיות מגוונות ועוד. את ההליך הכירורגי ניתן לבצע במספר טכניקות כשחלקן פשוטות יותר וחלקן מסובכות ומורכבות בהתאם לצורך.

ניתוח הרמת חזה

ניתוחי חזה – ניתוח להרמת חזה הוא ניתוח שבו מבצעים עיצוב והרמה של החזה הנשי לאחר צניחה של השדיים. המטופלות לרוב פונות להליך הכירורגי לאחר שהחזה הזקור שלהן החל לצנוח בעקבות הריונות והנקות ממושכות, לאחר ירידה דרסטית במשקל או פשוט משום שכוח המשיכה והזמן עשו את שלהם. גם במהלך זה ניתן לבצע פעולות שונות במקביל כגון תיקון א-סימטריה או הגדלת נפח השדיים.

ניתוח לשחזור שד

ניתוחים לשחזור שד מיועדים עבור נשים שעברו כריתת שד בעקבות מחלה או כאקט מניעתי. לעתים מדובר בנשים שעברו כריתה מלאה, אך בהחלט ניתן גם לשחזר שד שעבר כריתה חלקית שהותירה בו עיוות מסוים. את הניתוח ניתן לעבור עם תום הטיפולים הכימותרפיים ואף באופן מידי לאחר הכריתה.
הניתוח מכוסה לרוב על ידי חברות הביטוח הפרטיות

הניתוח יכול להחזיר לאישה את המראה הטבעי של החזה, אך חשוב לזכור שכשהחזה יהיה חשוף, בהחלט ניתן יהיה לראות הבדלים מסוימים בין השד הטבעי למשוחזר. עם זאת, בלבוש מלא, לא ניתן יהיה להבחין בהבדלים בין השניים. כיום מבוצע הניתוח במגוון טכניקות כמו למשל שחזור בעזרת שתל מלאכותי בשלב אחד או שניים, שחזור בעזרת שימוש ברקמת גוף (לרוב מאזור הבטן, הישבן או הירכיים), שחזור בעזרת מתלים ועוד.

ניתוח לתיקון א-סימטריה

ניתוח לתיקון אסימטריה בשד הם מאוד נפוצים כיוון שבאופן גורף החזה הנשי מורכב משני שדיים שאינם בהכרח באותו הנפח או באותה הצורה. כתוצאה מכך נשים רבות חשות לא בנוח עם הגוף שלהן וישנן אף כאלו שמתקשות למצוא חזייה מתאימה או לבוש נוח.

מטרת הניתוח היא להביא לכך ששני השדיים יהיו כמה שיותר זהים זה לזה ובדיוק כמו ניתוחי חזה רבים אחרים, גם אותו ניתן לבצע במספר טכניקות וגם אותו ניתן לשלב עם הליכים שונים נוספים כגון הרמת חזה, הגדלת חזה ועוד.
למידע נוסף ולקבלת ייעוץ מקצועי אישי, את מוזמנת לפנות למרפאה של ד"ר אברהם אמיר, רופא מומחה לניתוחי חזה.

אחרי ניתוח מתיחת פנים

מתיחת צוואר

מתיחת צוואר השנים שעוברות ניכרות ממראהו של הצוואר שלנו – הגיל, הזדקנות העור והחשיפה לשמש מביאים לצוואר בעל מראה מקומט ורופס. כיום בעזרת מתיחת צוואר

קרא עוד »
שאיבת שומן בירכיים

שאיבת שומן ירכיים

נשים רבות סובלות מהצטברות שומן בירכיים הגורמת להן פגיעה קשה בביטחון העצמי, בתדמית הגוף ובהתאמת ביגוד. ההצטברות מופיעה לרוב בחלק החיצוני של הירכיים ולא מעט

קרא עוד »
מילוי קמטים

הזרקת שומן

אחד מהטיפולים הקוסמטיים הכי נפוצים לאחרונה הוא הזרקת שומן להגדלת עצמות לחיים, להגדרת קו לסת ,למילוי חסרים אחרים בפנים וכן בשדיים היום, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת,

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן