ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

0506906090

ניתוחים פלסטיים

הרמת פנים

לדעת מי שמעולם לא שקלו אפשרות לבצע פלסטיים על מנת לתקן עיוות באיבר מסוים בגופם, להגדילו או להקטינו, לעצב ולייצב אותו, להשיב את הסימטריה שאבדה לו- אלה עשויים להיראות כ שסובלים דיחוי, אולי אף מיותרים, ודאי לא כאלה שניתן להחיל עליהן את ההגדרה הנחרצת- מצילי חיים.

באתר האינטרנט של קופת חולים כללית ניתן לקבל מידע על אודות סוגי הניתוחים השונים, מה נדרש לעשות על מנת להיערך לקראת הניתוח , תופעות לוואי הכרוכים בו, סכנות הצפויות ממנו, התחושה אחריו, משך ההחלמה, היתכנות סיבוכים, הזכויות המגיעות למנותחים ועוד.

כיום, הניתוח הפלסטיים אינם רק נחלתן של נשים; גברים רבים משקיעים זמן, מאמץ ולא מעט כסף על מנת לייפות עצמם באמצעות פלסטיים, לרבות שאיבת שומן, הקטן חזה, הרמת עפעפיים ועוד.

מתיחת פנים

מתיחת פנים

עם הניתוח הרווחים נמנים, מתיחת פנים, להעלמת קמטים, ליצירת חזות של עור פנים רך וחלק ולהצערת המראה הכללי. מתיחת הפנים עשויה להתבצע כיום באמצעות פרוצדורה פשוטה, המעצבת ומפסלת את הפנים באמצעות הרדמה מקומית, על ידי ביצוע חתכים המוסווים בקט השיער ואף בתוכו, כאשר הרקמות השונות של הפנים, לרבות קמטי ההבעה מוחזרים למקומם הטבעי. הניתוח עשוי להימשך בין שעה לשעתיים ואת התפרים מוציאים, בהדרגה, החל מהיום החמישי לניתוח . לא צפויים סיבוכים ( שטפי דם, הפרעה בתחושה וזיהומים). לאחר הניתוח הפנים עלולות להיראות נפוחות באזורים המנותחים, אשר במשך שלושה הימים הראשונים לאחר הניתוח עלולים אף להתגבר אבל צפויים להיעלם בימים שלאחר מכן. חשוב להקפיד על מנוחה ולהימנע מפעילות גופנית מאומצת בשבועות הראשונים ( עד כחודש) לאחר הניתוח .
למידע נוסף על מתי כדאי לבצע מתיחת פנים 

מתיחת בטן

נשים לאחר לידות עשויות לרצות למתוח את הבטן כחלק מהניסיון להשיב לעצמן את תחושת הנשיות. במתיחת בטן מסירים עודפי עור ושומן תת עורי באזור ומהדרים את דופן הבטן בקו- דמיוני – לאורך הבטן. למתיחת בטן עשוי להתבצע כאשר אנשים יורדים ירידה חריפה במשקל המותירה את עורם רפוי ולא מהודק.

הגדלת חזה

אחד הניתוחים האסתטיים היותר שכיחים, גם אצל נערות, הוא להגדלת חזה. אין שום הכרח בריאותי לבצע אותו ולרוב המניע שלו הוא תחושה ( מי מתווכח עם תחושות?!) כי החזה הקטן גורע מתחושת הנשיות, מערער את הביטחון העצמי, גורם לנערה או לאישה להימנע מחשיפה בבגד והימנעות מלבישת טריקו צמוד. חשוב לשקול היטב האם המניע לניתוח הגדלת חזה נובע מצורך או אף ממצוקה אמתית, הפוגע באיכות החיים.

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן