ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

073-7828602

מתיחת בטן

מתי אפשר לדחות מתיחת בטן?

כל אחד בוודאי שמע על מתיחת בטן בעבר, במיוחד אנשים שעברו תהליך של השמנה והצליחו להשיל את הקילוגרמים העודפים.

תנודות במשקל הן מאפיין נפוץ למדי בקהל המתעניינים בביצוע הניתוח . הצטברות של עודפי שומן באזורים ספציפיים בגוף, המסרבים להיעלם, יוצרת מראה עור רפוי וה נועד לתת מענה בדיוק לשם כך.

מתיחת בטן

בדרך כלל, עם ההגעה לייעוץ אצל המנתח הפלסטי, יובהר למועמדים לביצוע הניתוח מי מהם מתאים לביצועו ומי מהם לא. חשוב להבהיר שביצוע מתיחת בטן לא ייעשה בכל מחיר, ולעתים מומלץ לדחות אותו. מתי מקובל לדחות את הניתוח ?

  • דיאטה נוספת מתוכננת – לעתים, ישנם גברים ונשים שעדיין לא סיימו את תהליך ההרזיה שלהם ובחודשים הקרובים מתכננים להשיל עוד כמה קילוגרמים עודפים.
    אם ישנו תכנון להפחית במשקל בעתיד הקרוב, ההמלצה היא לדחות את הניתוח .
    כמו כן, חשוב לציין כי לא מומלץ לבצע דיאטה משמעותית לפני הניתוח . מומלץ להמתין עד לאיזון וליציבות בכל המדדים – ומבחינת משקל יש להמתין למשקל יציב במשך כחצי שנה, ורק אז לגשת לביצוע הניתוח .
  • הריונות מתוכננים – אחוז לא קטן מהנשים שמבקשות לבצע מתיחת בטן, הן נשים שעברו הריון או מספר הריונות. אם את מתכננת עוד הריון או הריונות לאחר הניתוח , מומלץ לדחות את הניתוח עד לאחר הלידות המתוכננות. גם כאן מומלץ להגיע לרמת משקל יציבה לאחר הלידות ורק אחר כך לבצע את הניתוח .
  • מקרים נוספים – אם אתם מעשנים, יש לבצע הפסקת עישון לתקופה מסוימת לפני הניתוח . בנוסף, אם נתקלים במקרים של זיהום או צינון בימים שלפני הניתוח , הדבר יוביל לדחייתו לרוב, כדי לא להיתקל בסיבוכים אפשריים.

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן