ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

073-7828602

מתיחת פנים

כמה זמן אחרי מתיחת פנים ניתן לשוב לשגרה?

עם התבגרות האישה, מופיעים סימני הזדקנות על פניה. הסימנים הללו מתחילים להופיע לרוב לאחר גיל 30 וממשיכים להחמיר עד שלרוב בגילאים 50-60 תפנה האישה לביצוע התערבות כירורגית, קרי, מתיחת פנים.

ברוב המקרים, מדובר בעודפי עור בעפעפיים, פנים וצוואר. בנוסף יש לרוב נפילה של הרקמות הרכות מצדי הלחיים עם היעלמות המלאות בעצמות הלחיים וכן טשטוש הגבול בין הפנים לצוואר.הניתוח מטפל בכל התופעות הללו אחת לאחת וברוב המכריע שלהניתוח התוצאה מדהימה ומצדיקה את ההשקעה.

ניתוח מתיחת פנים מתבצע בהרדמה כללית. החתכים שהופכים בהמשך לצלקות  ממוקמים במקומות נסתרים לעין. בתחילת הניתוח , כדי להקל על הפרדת הרקמות, ד"ר אברהם אמיר מזריק נוזלים לצוואר ולפנים, בהמשך הוא מפריד את כל עודפי העור. לאחר מכן מהדק את מעטפת שרירי הפנים והצוואר, וכורת את עודפי העור ומבצע תפירה שרובה בחוטים נמסים.

מתיחת פנים

אחרי כמה זמן ניתן לשוב לשגרה?

מיד עם סיום הניתוח ניתן להבחין בהבדל. הפנים והצוואר של המנותחת ייראו מתוחים ומורמים יותר באופן משמעותי, לעומת מצב הפנים והצוואר לפני הניתוח . המנותחת נשארת להשגחה לילה אחד ומשוחררת לביתה לרוב בשעות הבוקר המאוחרות. מיד לפני שחרורה מוריד ד"ר אמיר את כל החבישה שהייתה סביב הפנים והצוואר בנוסף הוא מוציא את הנקזים. לרוב מומלץ להסתובב עם מסיכת בד על הצוואר ועל צדי הפנים למשך כשבוע. ניתן לשוב לשגרה היומיומית בחלוף 7 עד 10 ימים. בכל מקרה, חשוב מאוד לשמור על קשר טלפוני ישיר עם ד"ר אמיר, ולהגיע לביקורת בחלוף מספר ימים. יש לשוב לביקורת נוספת אחרי כחודש ימים.

מטופלות רבות שעוברות זה שואלות לאחר מכן, לכמה זמן הוא מחזיק. ובכן, הדבר התלוי בעור של כל מטופל ומטופל, אך בדרך כלל, מדובר על תקופה של  כ-10 שנים.

 

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן