ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

0506906090

מילוי קמטים

מילוי קמטים בהזרקת בוטוקס

הטיפול בהזרקת בוטוקס הפך לשכיח בשנים האחרונות והפופולאריות שלו רק הולכת וגדלה. זהו הליך מהיר ופשוט , לא פולשני, המצעיר במהרה את מראה עור הפנים ומעלים קמטים.
בוטוקס שמוזרק הינו חומר ההופך לאחר זיקוקו במעבדה לחלבון טהור המוזרק לחיבור שבין השריר לעצב, מעדן את תנועת השריר (השריר והעצב נותרים שלמים ועם זאת אדישים לפקודת התכווצות השריר) וכתוצאה מכך מטשטש ומעלים את הקמט שנגרם כתוצאה מתנועתו של השריר שמתחת לקמט

השימושים העיקריים בו הם באזור המצח ובאזור שנמצא בין הגבות, לעיתים משתמשים בו גם בזוויות העיניים ובאזור הצוואר.

הזרקה לשפתיים

מי פונה לטיפול הזרקת בוטוקס למילוי קמטים

קמטי ההבעה אינם פוסחים על אף אחד מאתנו במרוצת הזמן. כיצד הם נוצרים? החומר אצטילכולין מעביר אותות חשמליים מהמוח לשרירי הפנים אותם הוא מכווץ (למשל שרירי זוויות העין בעת שאנו מחייכים)., עם הזמן לאחר הזרקות מרובות של הבוטוקס, השרירים  המנוטרלים זמן רב  אינם מסוגלים לחזור למצבם הטבעי, ואז כמות קטנה יותר של בוטוקס המוזרק למקום, מחלישה את השריר  והקמט נעלם או מצטמצם.

איך מתבצעת ההזרקה?

מדובר בהליך מהיר שאינו מצריך הרדמה מקומית, המתבצע ע"י הזרקות באזורים נקודתיים כמו המצח , צידי העיניים והאזור הנמצא בין הגבות. ההזרקה עצמה נעשית באמצעות מזרק בעל מחט קטנה עדינה ודקה, לשריר שמעוניינים לשתק. הליך זה אינו מסובך, אך הוא דורש מיומנות רבה מצדו של המנתח –נקודות ומינוני ההזרקה חייבים להיות מדויקים לשם הצלחת הטיפול. לכן בטרם הטיפול חשוב שייבדקו הקמטים על אופיים , מיקומם וגודלם.

הזרקת בוטוקס – תופעות לוואי וסיכונים

ככלל טיפול בהזרקת בוטוקס הינו טיפול בטוח, המאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי והישראלי. אחוז המטופלים החווים תופעות לוואי נמוך ביותר. מאחר וההזרקה משפיעה רק למספר חודשים, גם תופעות הלוואי שלה באם הן מתרחשות, חולפות במהרה – שטפי דם קלים או נפיחות מקומית שנעלמים תוך יומיים-שלושה.

הזרקות  – התאוששות והחלמה

תוך מספר ימים ניתן להבחין בתוצאות הטיפול, שהשפעתו אורכת מספר חודשים (לכל הפחות שלושה) , ומטיפול לטיפול משך ההשפעה הולך ומתארך (עד כחצי שנה). השפעת הבוטוקס מתחילה מידית ומגיעה לשיאה. התוצאה המתקבלת יוצרת מראה טבעי ואף מונעת היווצרות והעמקת קמטים עתידיים.

 

מהם הטיפולים הנפוצים ביותר בבוטוקס?

מילוי קמטים במצח -הזרקת בוטוקס
טיפול של מילוי קמטים במצח מיועד להחליק את הקווים הנוצרים באזור המצח כתוצאה מהפעלת השרירים באזור זה. המועמדים המתאימים לטיפול הם נשים וגברים שמרגישים ששרירי המצח שלהם אינם רפויים ואינם ברורים מספיק. מדובר בטיפול קצר שעליו ניתן לחזור כמה פעמים בשנה.

מילוי קמטים בפנים -בהזרקת בוטוקס
הזרקת החומר לפנים מיועד לנטרל את תנועת השריר וכתוצאה מכך להעלים או להחליק את הקמטים הנוצרים מתנועת השרירים בפנים. נשים המעוניינות להעלים או לטשטש את הקמטים באזור הפנים, יכולות לעבור טיפול זה אחת לכמה חודשים. הטיפול מבוצע בזוויות העיניים, בין הגבות, ובצוואר.

הרמת גבות ללא ניתוח בהזרקות
ניתוח הרמת גבות לאורך ההיסטוריה היה מאכזב, שכן הוא לא הצליח למלא את ייעודו, על אף הניסיונות לייצר טכנולוגיות רבות. באמצעות הזרקת חומר אחת למספר חודשים ניתן לקבל תוצאות נאות לעין בהשוואה לפרוצדורות שנוסו בעבר. הרמת גבות ללא ניתוח נעשית בצורה סימטרית וניתנת לשילוב בטיפולים אחרים באזור הפנים.

מילוי קמטים

מילוי קמטים בפנים

מילוי קמטים בפנים ייתכן מאוד שאתן מכירות כבר הרבה נשים וגברים שכבר ביצעו מילוי קמטים בפנים – מדובר בטיפול שכיח במיוחד בשנים האחרונות, בעל פופולריות

קרא עוד »

lp – מתיחת בטן

ד״ר אברהם אמיר מנתח פלסטי בכיר 073-3745302 חיפשתם פתרון לבטן נפולה ועודף שומן בטני? הגעתם למקום הנכון! שינויים קיצוניים במשקל הגוף, כגון מהשמנה או הריון,

קרא עוד »
הגדלת חזה

הקטנת חזה

נהוג לחשוב כי כל אישה רוצה חזה גדול, אולם יש גם לא מעט נשים שסובלות אם יש להם כזה. חזה גדול, בעיקר עבור נשים צעירות,

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן