ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

072-3971627

מילוי קמטים במצח

מילוי קמטים במצח

המצח הוא אזור גדול מאוד בפנינו – אצל חלקנו הוא בולט יותר ואצל חלקנו פחות. אזור זה מושפע מהבעות הפנים שלנו. דמיינו אדם שמרים גבות או נבהל: שרירי המצח שלו זזים ונוצרים בהם מעין קפלים קטנים.
אפשר להשוות זאת ל"קמט" שנוצר בקרטון חלק כתוצאה מקיפולו. הבוטוקס מפסיק את תנועת הקיפול כביכול של הקרטון ואולם אם הקיפול נמשך זמן רב ה"קמט" או החריץ יהיו עמוקים יותר ואז בוטוקס (הפסקת הקיפול או הפסקת פעולת השריר שגורם לקמט) -לא יספיק ונצטרך למלא הקמטים או החריצים בחומר מילוי. הזרקת חומר לקמטי המצח נועדה למנוע מצב זה ומטרתה היא להחליק את הקווים שנוצרים כתוצאה מפעולות השרירים מתחת לעור הקמטים במצח .

מי מתאים למילוי קמטים במצח ?

כל מי שחש כי הבוטוקס לא מספיק עזר למחוק הקמטים העמוקים. המטרה של אנשים אלו היא למנוע מצב שכזה ולהחליק את הקווים שנוצרים כתוצאה מפעולות השרירים במצח.

איך מתבצע הטיפול?

לרוב המטופלים מטופלים תחילה בהזרקת בוטוקס שמשתק את שריר ההבעה שמתחת לקמט, ולאחר כשבועיים בהם אפקט הבוטוקס אמור להגיע לשיא ועדיין נשארו קמטים או חריצים, אז נגשים להזרקת חומרי המילוי. השפעת הבוטוקס מחזיקה לרוב כחצי שנה וחוחרי המילוי כשנה . חומרי המילוי הנפוצים הם נגזרות של חומצה היאלורונית והידרוקסי אפטיט –שניהם חומרים טבעיים מהגוף ואולם יש הבדלים גדולים באיכותם בין היצרנים השונים.

תופעות לוואי

תופעות לוואי קלות עלולות להופיע, אבל אלה צפויות לחלוף לאחר כמה שעות או כמה ימים – לדוגמא שטפי דם קלים, או נפיחות מקומית או רגישות לרוב לחומר המילוי ולא לבוטוקס.

 

התאוששות

תוצאות הטיפול ניתנות להבחנה לאחר מספר ימים – המראה המתקבל הוא טבעי, המונע העמקה של קמטים בעתיד ו/או היווצרותם.

הצמדת אוזניים

הצמדת אוזניים אוזניים בולטות עלולות לפגוע באופן משמעותי בדימוי העצמי ובביטחון העצמי של ילדים, אך רבים לא מודעים לכך שאוזניים בולטות עלולות בהחלט גם לפגוע

קרא עוד »

הרמת חזה

השדיים – הן סמל הנשיות המובהק. במהלך השנים, גם שדיים מושלמים מושפעים מתנודות במשקל, מהריונות , מהנקות ומכוח המשיכה, מה שניכר במראה מרוקן ונפול שלהם.

קרא עוד »

שחזור שד

כריתתו של השד נעשית היום בעיקר בשל סרטן ממאיר. את תחושת האובדן וחוסר הביטחון בקרב מי שעברה זאת, ניתן לשפר פלאים בעזרתו של שחזור שד,

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן