ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

0506906090

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית נמצאת בגופנו ברקמות התת-עוריות, אך עם השנים, כמות חומצה זו יורדת, מה שמוביל להופעת הקמטים ושקעים בפנים לצד שפתיים דקות ועצמות לחיים מדולדלות ,שכולנו מכירים. לכן, נשים רבות בוחרות לבצע טיפולים בעזרת הזרקת חומצה היאלורונית, לתיקון כל הפגמים הנ"ל ובכך להחזיר לעצמן את המראה הצעיר והרענן.
היתרון הגדול של חומצה זו הוא, שמדובר בחומר טבעי, ואין כמעט מקרים של אלרגיה, אלא רק במקרים נדירים. הדבר מותנה כמובן באיכות המוצר. יש מגוון רחב של יצרנים וצריך לשים לב בבחירת המוצר האיכותי ביותר. במקרים שבהם מתבצעת הזרקה של כמות חומר גבוהה מהרגיל, ניתן לטפל זאת בקלות, באמצעות אנזים (היאלורונידז) שמפרק את עודף החומר, זאת במקרה הצורך.

מתיחת פנים

השימוש בחומצה היאלורונית

בחומצה זו משתמשים לצורכי הזרקות (נעשה שימוש רק בחומרים חומרים שמאושרים על ידי ה-FDA או CE כמובן). ניתן לבצע הזרקת חומצה היאלורונית לטיפול בעור הפנים במקומות הבאים: בקפלים שמשני צידי האף, מעל זווית הפה, בעצמות הלחיים וכמובן בשפתיים. לכל אזור טיפול מוזרק סוג אחר של חומצה, כשרוב הסוגים מכילים בתוכם חומר מאלחש להרדמת המקום שבו מתבצע הטיפול.

הטיפול

המטופל לוקח חלק פעיל בטיפול, ומעורב בו לכל אורכו (למשל, האם להזריק יותר חומר או פחות) כשאת התוצאות רואים באופן מידי. כדי להגיע לתוצאה מקסימלית, ברוב המקרים מומלץ לבצע את הטיפול אחת לעשרה חודשים עד שנה .

מה עוד חשוב לדעת על הזרקת חומצה היאלורונית?
חשוב עד מאוד להקפיד על סטריליות בזמן ההזרקה, כדי להימנע מזיהומים. במקרים מסוימים עשויה להופיע אדמומיות באזור הטיפול וכאבים, אך אלו מגיבים במהירות לטיפול בסטרואידים ואנטיביוטיקה.
הטיפול בחומצה זו מיועד בעיקר לגיל הביניים. כשמדובר על נשים בגילאים מבוגרים יותר, ברוב המקרים יש צורך בכריתת עודפי עור והזרקת החומצה לא תתן תוצאה מיטבית.

הזרקה יכולה לפגוע בעצבים שלנו ו/או למשיכה של העפעף התחתון כלפי מטה, ולכן חשוב עד מאוד לבצע טיפול זה רק אצל רופא מומחה לו ניסיון בתחום. בניגוד לאחרים, לרופא מנתח קל יותר להתמודד עם סיבוכים שונים במהלך הטיפולים.
כל החומצות ההיאלורוניות מפורקות על ידי הגוף (10-12 חודשים).
ההזרקה לא מונעת הזדקנות, אלא מעניקה מראה צעיר יותר פחות מקומט ושופע יותר!

שאיבת שומן בירכיים

שאיבת שומן ירכיים

נשים רבות סובלות מהצטברות שומן בירכיים הגורמת להן פגיעה קשה בביטחון העצמי, בתדמית הגוף ובהתאמת ביגוד. ההצטברות מופיעה לרוב בחלק החיצוני של הירכיים ולא מעט

קרא עוד »

lp – הרמת עפעפיים

ד״ר אברהם אמיר מנתח פלסטי בכיר 073-3745302 העפעפיים נפולים? סובלים משקיות מתחת לעיניים? אתם במקום הנכון העיניים וכן העפעפיים הם האזורים בהם אנו מתבוננים במרבית

קרא עוד »

lp – מתיחת בטן

ד״ר אברהם אמיר מנתח פלסטי בכיר 073-3745302 חיפשתם פתרון לבטן נפולה ועודף שומן בטני? הגעתם למקום הנכון! שינויים קיצוניים במשקל הגוף, כגון מהשמנה או הריון,

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן