ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

072-3971627

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית נמצאת בגופנו ברקמות התת-עוריות, אך עם השנים, כמות חומצה זו יורדת, מה שמוביל להופעת הקמטים ושקעים בפנים לצד שפתיים דקות ועצמות לחיים מדולדלות ,שכולנו מכירים. לכן, נשים רבות בוחרות לבצע טיפולים בעזרת הזרקת חומצה היאלורונית, לתיקון כל הפגמים הנ"ל ובכך להחזיר לעצמן את המראה הצעיר והרענן.
היתרון הגדול של חומצה זו הוא, שמדובר בחומר טבעי, ואין כמעט מקרים של אלרגיה, אלא רק במקרים נדירים. הדבר מותנה כמובן באיכות המוצר. יש מגוון רחב של יצרנים וצריך לשים לב בבחירת המוצר האיכותי ביותר. במקרים שבהם מתבצעת הזרקה של כמות חומר גבוהה מהרגיל, ניתן לטפל זאת בקלות, באמצעות אנזים (היאלורונידז) שמפרק את עודף החומר, זאת במקרה הצורך.

השימוש בחומצה היאלורונית

בחומצה זו משתמשים לצורכי הזרקות (נעשה שימוש רק בחומרים חומרים שמאושרים על ידי ה-FDA או CE כמובן). ניתן לבצע הזרקת חומצה היאלורונית לטיפול בעור הפנים במקומות הבאים: בקפלים שמשני צידי האף, מעל זווית הפה, בעצמות הלחיים וכמובן בשפתיים. לכל אזור טיפול מוזרק סוג אחר של חומצה, כשרוב הסוגים מכילים בתוכם חומר מאלחש להרדמת המקום שבו מתבצע הטיפול.

הטיפול

המטופל לוקח חלק פעיל בטיפול, ומעורב בו לכל אורכו (למשל, האם להזריק יותר חומר או פחות) כשאת התוצאות רואים באופן מידי. כדי להגיע לתוצאה מקסימלית, ברוב המקרים מומלץ לבצע את הטיפול אחת לעשרה חודשים עד שנה .

מה עוד חשוב לדעת על הזרקת חומצה היאלורונית?
חשוב עד מאוד להקפיד על סטריליות בזמן ההזרקה, כדי להימנע מזיהומים. במקרים מסוימים עשויה להופיע אדמומיות באזור הטיפול וכאבים, אך אלו מגיבים במהירות לטיפול בסטרואידים ואנטיביוטיקה.
הטיפול בחומצה זו מיועד בעיקר לגיל הביניים. כשמדובר על נשים בגילאים מבוגרים יותר, ברוב המקרים יש צורך בכריתת עודפי עור והזרקת החומצה לא תתן תוצאה מיטבית.

הזרקה יכולה לפגוע בעצבים שלנו ו/או למשיכה של העפעף התחתון כלפי מטה, ולכן חשוב עד מאוד לבצע טיפול זה רק אצל רופא מומחה לו ניסיון בתחום. בניגוד לאחרים, לרופא מנתח קל יותר להתמודד עם סיבוכים שונים במהלך הטיפולים.
כל החומצות ההיאלורוניות מפורקות על ידי הגוף (10-12 חודשים).
ההזרקה לא מונעת הזדקנות, אלא מעניקה מראה צעיר יותר פחות מקומט ושופע יותר!

שאיבת שומן בטן

שאיבת שומן בטן היא דרך נפוצה לסילוק עודפי שומן באזורים שונים בגוף ולחטב אותו, השומן תת עורי הנשאב על ידי מכונה. שאיבת שומן נועדה לטיפול

קרא עוד »

הצרת זרועות

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע הצרת זרועות, מכמה סיבות עיקריות: ראשית, רצון וצורך האנשים להיראות טוב יותר, בטח לאחר שהמודעות לכך עלתה בצורה

קרא עוד »

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים כמה סיבות מדוע לבצע ניתוח מתיחת פנים עם דוקטור אברהם אמיר ד"ר אברהם אמיר הוא מנתח פלסטי בכיר ניסיון של למעלה מ

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן