ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

072-3971627

ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

התאוששות וחזרה לשגרה לאחר הרמת עפעפיים

התאוששות מניתוח הרמת עפעפיים – ד"ר אמיר אברהם

ניתוחים פלסטיים רבים נגישים מאוד כיום לחלק גדול באוכלוסייה – ביניהם הרמת עפעפיים. הניתוח פותר בקלות עודפי עור עפעפיים ושקיות שומן – וההחלמה קלה וקצרה.
כאשר ישנם באזור זה קמטוטים ו'שקיות', הדבר מסגיר את התרופפות העור, ולכן בחלק מהמקרים, יבחרו האנשים הסובלים מהבעיה לפנות לביצוע שעתיד לשפר את המראה ולהשפיע על הדימוי העצמי לטובה.
הרמת עפעפיים נחלקת לשני סוגים – עפעפיים עליונים ותחתונים. בכל מקרה, ניתוח זה דורש תקופת התאוששות והחלמה. חשוב לציין כי ההחלמה מהניתוח אינה ממושכת, אך במהלכה יש להיצמד להוראות מהרופא ולבצע אותן באופן מלא.

לאחר ביצוע הניתוח , לרוב כבר באותו היום, משוחררים המטופלים והמטופלות לביתם. לאחר הניתוח יש להשתמש ברטיות קרות ולהניח אותן על העפעפיים כדי להקל על הנפיחות והכאב שעלולים להיווצר.

אדמומיות או דמעות עלולות להופיע כתוצאה מה , אך אין מה לדאוג – תופעות אלה מוכרות וצפויות להיעלם לאחר מספר ימים באופן טבעי. בנוסף לשימוש ברטיות הקרות, יש להשתמש בטיפות לעידוד הלחות בעין וליטול אנטיביוטיקה כדי למנוע זיהומים.

למעשה, בתוך ימים אחדים ניתן לחזור לשגרה כמעט מלאה לאחר ביצוע הרמת עפעפיים – נשים יכולות להתאפר כבר לאחר כארבעה ימים, אך באמצעות מוצרי איפור היפואלרגנים. גם החזרה לעבודה נעשית לאחר מספר ימים עד שבוע.

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן