ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

072-3971627

הרמת חזה

השדיים – הן סמל הנשיות המובהק. במהלך השנים, גם שדיים מושלמים מושפעים מתנודות במשקל, מהריונות , מהנקות ומכוח המשיכה, מה שניכר במראה מרוקן ונפול שלהם. כפי שהגיל מראה את אותותיו על העור כך גם לגבי השדיים המאבדים את צורתם המקורית. בעזרת הרמת חזה, תוכלי לשוות לשדייך מראה מורם, מלא וצעיר.

שתלים לחזה - הרמת חזה

מי פונה לניתוח הרמת חזה?

ניתוח הרמת חזה מתאים לנשים שרוצות לשפר את מראה החזה הנפול שלהן ובמיוחד אלה הסובלות מנפילה קשה שלו, אצלן הפטמה מצויה מתחת לקפל התת-שדי. מתאימות לעבור את הניתוח גם נשים בעלות נטייה תורשתית לחזה נפול. נשים בעלות חזה קטן ונפול תוכלנה לשלב את ההרמה עם הגדלת חזה. בעלות חזה גדול ונפול תוכלנה לשלבו עם הקטנת חזה.

איך מתבצע ניתוח הרמת חזה?

הרמת חזה מתבצעת לרוב בהרדמה כללית. במהלך הניתוח האורך כשעתיים, נעשה חתך מסביב לפטמה, המורמת גבוה יותר עם רקמת העור שסביבה. את ההרמה ניתן לשלב עם הקטנת חזה או הגדלת חזה. בסופו של הניתוח נעשית תפירה סביב הפטמה המותירה צלקת קטנה, ועל המטופלת ללבוש במהלך החודש הראשון חזייה תומכת מיוחדת. אין צורך בהוצאתם של התפרים הנמסים מעצמם. זה נחשב לאחד המורכבים בכירורגיה הפלסטית, מאחר שהוא משלב לרוב הרמה עם הקטנה/הגדלה. לכן חשוב לבחור במנתח מומחה ומנוסה, לקבלת התוצאה הטובה ביותר.

האם קיימים סיכונים או תופעות לוואי ?

לאחר הרמת חזה עשויים להיווצר דימומים וזיהומים, חוסר תחושה בפטמות לרוב זמנית , נפיחות וכאבים שבגינם ניתן ליטול משככי כאבים. קצב ריפוי הצלקות ואופיו הוא בהתאם למצב עורה של המטופלת ומצבה הכללי. כמו כן, קיים סיכון להיווצרות א-סימטריה. גם בהליך זה יש לקחת בחשבון את תופעות הלוואי הקשורות להקטנת חזה או הגדלת חזה. רוב הסיבוכים הרציניים קורים אצל מעשנות .ניתוח תוך כדי עישון עשוי להסתיים בנמק של הפטמה. המטופלת חייבת להפסיק לעשן שלושה שבועות לפני הניתוח וכנ"ל אחריו?

התאוששות והחלמה

לאחר מספר ימים מוסרות התחבושות ויש ללבוש במשך חודש חזייה מיוחדת. ההחלמה הדרגתית ויש לנוח כשבוע, יש להימנע מהרמת חפצים כבדים ומהרמת הידיים לגובה בחודש שלאחר הניתוח . כמו כן, יש להימנע מפעילות גופנית. חשוב לזכור כי תוצאות הניתוח אינן קבועות לכל שארית חייך – השד הנו חלק מגופך גם לאחר שעבר הרמה ולכן מושפע מהתהליכים שגופך עובר ומאורח חייך. חשוב לציין כי ההליך אינו מונע הנקה עתידית, מאחר שצינורות החלב והפטמה לא נפגעים במהלכו.

ניתוחי חזה

ניתוחי חזה

המרפאה מציעה מגוון של ניתוחים פלסטיים לתיקון ולשיפור מראה השד אם גם את מרגישה שהחזה שלך, יכול היה להסב לך נחת רבה יותר לו היה

קרא עוד »
ניתוח הצמדת אוזניים

הצמדת אוזניים

הצמדת אוזניים אוזניים בולטות עלולות לפגוע באופן משמעותי בדימוי העצמי ובביטחון העצמי של ילדים, אך רבים לא מודעים לכך שאוזניים בולטות עלולות בהחלט גם לפגוע

קרא עוד »
מילוי קמטים

מילוי קמטים

מילוי קמטים בהזרקת בוטוקס הטיפול בהזרקת בוטוקס הפך לשכיח בשנים האחרונות והפופולאריות שלו רק הולכת וגדלה. זהו הליך מהיר ופשוט , לא פולשני, המצעיר במהרה

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן