ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

0506906090

הרמת חזה

השדיים – הן סמל הנשיות המובהק. במהלך השנים, גם שדיים מושלמים מושפעים מתנודות במשקל, מהריונות , מהנקות ומכוח המשיכה, מה שניכר במראה מרוקן ונפול שלהם. כפי שהגיל מראה את אותותיו על העור כך גם לגבי השדיים המאבדים את צורתם המקורית. בעזרת הרמת חזה, תוכלי לשוות לשדייך מראה מורם, מלא וצעיר.

שתלים לחזה - הרמת חזה

מי פונה לניתוח הרמת חזה?

ניתוח הרמת חזה מתאים לנשים שרוצות לשפר את מראה החזה הנפול שלהן ובמיוחד אלה הסובלות מנפילה קשה שלו, אצלן הפטמה מצויה מתחת לקפל התת-שדי. מתאימות לעבור את הניתוח גם נשים בעלות נטייה תורשתית לחזה נפול. נשים בעלות חזה קטן ונפול תוכלנה לשלב את ההרמה עם הגדלת חזה. בעלות חזה גדול ונפול תוכלנה לשלבו עם הקטנת חזה.

איך מתבצע ניתוח הרמת חזה?

הרמת חזה מתבצעת לרוב בהרדמה כללית. במהלך הניתוח האורך כשעתיים, נעשה חתך מסביב לפטמה, המורמת גבוה יותר עם רקמת העור שסביבה. את ההרמה ניתן לשלב עם הקטנת חזה או הגדלת חזה. בסופו של הניתוח נעשית תפירה סביב הפטמה המותירה צלקת קטנה, ועל המטופלת ללבוש במהלך החודש הראשון חזייה תומכת מיוחדת. אין צורך בהוצאתם של התפרים הנמסים מעצמם. זה נחשב לאחד המורכבים בכירורגיה הפלסטית, מאחר שהוא משלב לרוב הרמה עם הקטנה/הגדלה. לכן חשוב לבחור במנתח מומחה ומנוסה, לקבלת התוצאה הטובה ביותר.

האם קיימים סיכונים או תופעות לוואי ?

לאחר הרמת חזה עשויים להיווצר דימומים וזיהומים, חוסר תחושה בפטמות לרוב זמנית , נפיחות וכאבים שבגינם ניתן ליטול משככי כאבים. קצב ריפוי הצלקות ואופיו הוא בהתאם למצב עורה של המטופלת ומצבה הכללי. כמו כן, קיים סיכון להיווצרות א-סימטריה. גם בהליך זה יש לקחת בחשבון את תופעות הלוואי הקשורות להקטנת חזה או הגדלת חזה. רוב הסיבוכים הרציניים קורים אצל מעשנות .ניתוח תוך כדי עישון עשוי להסתיים בנמק של הפטמה. המטופלת חייבת להפסיק לעשן שלושה שבועות לפני הניתוח וכנ"ל אחריו?

התאוששות והחלמה

לאחר מספר ימים מוסרות התחבושות ויש ללבוש במשך חודש חזייה מיוחדת. ההחלמה הדרגתית ויש לנוח כשבוע, יש להימנע מהרמת חפצים כבדים ומהרמת הידיים לגובה בחודש שלאחר הניתוח . כמו כן, יש להימנע מפעילות גופנית. חשוב לזכור כי תוצאות הניתוח אינן קבועות לכל שארית חייך – השד הנו חלק מגופך גם לאחר שעבר הרמה ולכן מושפע מהתהליכים שגופך עובר ומאורח חייך. חשוב לציין כי ההליך אינו מונע הנקה עתידית, מאחר שצינורות החלב והפטמה לא נפגעים במהלכו.

פנים חלקות

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים כמה סיבות מדוע לבצע ניתוח מתיחת פנים עם דוקטור אברהם אמיר ד"ר אברהם אמיר הוא מנתח פלסטי בכיר ניסיון של למעלה מ

קרא עוד »
בוטוקס במצח

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית נמצאת בגופנו ברקמות התת-עוריות, אך עם השנים, כמות חומצה זו יורדת, מה שמוביל להופעת הקמטים ושקעים בפנים לצד שפתיים דקות ועצמות

קרא עוד »
מילוי קמטים

מילוי קמטים בפנים

מילוי קמטים בפנים ייתכן מאוד שאתן מכירות כבר הרבה נשים וגברים שכבר ביצעו מילוי קמטים בפנים – מדובר בטיפול שכיח במיוחד בשנים האחרונות, בעל פופולריות

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן