ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

072-3971627

הרמת גבות ללא ניתוח

הרמת גבות ללא ניתוח

הרמת גבות ללא ניתוח הייתה ועודנה משימה לא פשוטה בכלל ברפואה האסתטית ובעולם הניתוח הפלסטיים. מדובר בהרמה של הגבות בצידן החיצוני, הנמצא רחוק מהאף, המעניקה לאישה מראה נשי יותר ונאה. הפתרון המקובל כיום לביצוע הרמת גבות ללא ניתוח הוא באמצעות הזרקת בוטוקס לפנים.

קצת היסטוריה

אמנם נשים רבות מעוניינות במראה גבות נאה, מתוח וצעיר, אך לאורך השנים התברר כי מדובר באחד הניתוחים המאכזבים ביותר – וזאת בשל כוח המשיכה, שמנצח תמיד ומושך את הגבות למטה בחזרה, בניגוד לרצון המקורי.

הזרקת בוטוקוס למצח

כדי להתגבר על האכזבות מהניתוחים הלא מוצלחים, הומצאה טכנולוגיה בשם Endotine שבה נקדח מעין דיבל לעצם באזור הגבה, שנועד להרים אותה מעלה. שיטה זו בדרך כלל לא עובדת וכרוכה בסיכון בשל הפרוצדורה המורכבת. בנוסף, קיימות טכניקות תפרים למיניהן, אך בשורה התחתונה, היה קיים צורך ממשי בפתרון שיבצע את ההרמה בצורה נאה ואסתטית, אך יחזיק לאורך זמן.

איך מתבצעת הרמת גבות ?

הטיפול המקובל כיום הוא הרמת גבות ללא ניתוח  הוא באמצעות הזרקת בוטוקס אחת ל-4-6 חודשים. הבוטוקס מוזרק לשריר מתחת לאזור הגבה שמעוניינים להרים והתוצאות המתקבלות נאות לעין, וחשוב מכך – הרבה יותר מרשימות בהשוואה לניתוחים כלשהם שנוסו לאורך השנים. חשוב לציין כי גם מתיחת פנים אותה אני מבצע, ניתן להרים את הגבות, אבל פעולה זו נעשית כבדרך אגב, בידיעה מראש שהתוצאה לא צפויה להחזיק זמן רב.

.הרמת הגבות נעשית באופן סימטרי, כלומר על שתי הגבות במקומות זהים, והיא בדרך כלל ניתנת לשילוב במסגרת טיפולים אחרים באזור הפנים, כמו או הזרקות למיניהן.

תופעות לוואי ותוצאות

תופעות הלוואי האפשריות הן שטפי דם קלים ונפיחות מקומית, אך אלה צפויות להיעלם לרוב בתוך כשלושה ימים. את התוצאות הסופיות יהיה ניתן לראות בתוך מספר ימים מביצוע הרמת גבות ללא ניתוח.

ביצוע ההזרקה ע"י אנשים לא מיומנים עלול לגרום לצניחת הגבה בצד זה למספר חודשים. חשוב לדעת שאין טיפול מידי לנטרול הבוטוקס שהוזרק בצורה רשלנית

התאוששות והחלמה

מכיוון שמדובר בהזרקת בוטוקס, אין משך התאוששות משמעותי וכבר בשעות שלאחר ההזרקה ניתן לחזור לפעילות רגילה. ההשפעה של הבוטוקס מגיעה לשיאה כשבועיים לאחר ההזרקה.הטיפול בטוח ומאושר על ידי משרדי הבריאות של ישראל וארצות הברית ואחוז המטופלים המרגישים תופעות לוואי נמוך.

הקטנת חזה

הגדלת חזה

אי הנוחות מהליך גדילת השדיים בשנות העשרה המוקדמות, מתחלפת בהמשך בגאווה ותחושת נשיות, אולם לא אצל כולן. לא בכדי מדובר בניתוח הפלסטי הפופולארי ביותר בישראל.

קרא עוד »
הצרת זרועות

הצרת זרועות

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע הצרת זרועות, מכמה סיבות עיקריות: ראשית, רצון וצורך האנשים להיראות טוב יותר, בטח לאחר שהמודעות לכך עלתה בצורה

קרא עוד »
תיקון א-סימטריה

שחזור שד

כריתתו של השד נעשית היום בעיקר בשל סרטן ממאיר. את תחושת האובדן וחוסר הביטחון בקרב מי שעברה זאת, ניתן לשפר פלאים בעזרתו של שחזור שד,

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן