הרמת גבות הייתה ועודנה משימה לא פשוטה בכלל ברפואה האסתטית ובעולםהניתוח הפלסטיים. מדובר בהרמה של הגבות בצידן החיצוני של הפנים, הנמצא רחוק מהאף, המעניקה לאישה מראה נשי יותר ונאה. הפתרון המקובל כיום לביצוע הרמת גבות ללא הוא באמצעות הזרקת רעלן לפנים.

קצת היסטוריה

אמנם נשים רבות מעוניינות במראה גבות נאה, מתוח וצעיר, אך לאורך השנים התברר כי מדובר באחדהניתוח המאכזבים ביותר – וזאת בשל כוח המשיכה, שמנצח תמיד ומושך את הגבות למטה בחזרה, בניגוד לרצון המקורי.

כדי להתגבר על האכזבות מה הלא מוצלחים, הומצאה טכנולוגיה בשם Endotine שבה נקדח מעין דיבל לעצם באזור הגבה, שנועד להרים אותה מעלה. שיטה זו בדרך כלל לא עובדת וכרוכה בסיכון בשל הפרוצדורה המורכבת. בנוסף, קיימות טכניקות תפרים למיניהן, אך בשורה התחתונה, היה קיים צורך ממשי בפתרון שיבצע את ההרמה בצורה נאה ואסתטית, אך יחזיק לאורך זמן.

איך מתבצע הטיפול?

הטיפול המקובל כיום הוא הרמת גבות ללא באמצעות הזרקת רעלן אחת ל-4-6 חודשים. הרעלן מוזרק מתחת לאזור הגבה שמעוניינים להרים והתוצאות המתקבלות נאות לעין, וחשוב מכך – הרבה יותר מרשימות בהשוואהלניתוח כלשהם שנוסו לאורך השנים. חשוב לציין כי גם מתיחת פנים אותו אני מבצע, ניתן להרים את הגבות, אבל פעולה זו נעשית כבדרך אגב, בידיעה מראש שהתוצאה לא צפויה להחזיק זמן רב.

הרמת הגבות נעשית באופן סימטרי, כלומר על שתי הגבות במקומות זהים, והיא בדרך כלל ניתנת לשילוב במסגרת טיפולים אחרים באזור הפנים, כמו או הזרקות למיניהן.

הזרקת רעלן למצח – תופעות לוואי ותוצאות

תופעות הלוואי האפשריות הן שטפי דם קלים ונפיחות מקומית, אך אלה צפויות להיעלם לרוב בתוך כשלושה ימים. את התוצאות הסופיות יהיה ניתן לראות בתוך מספר ימים מביצוע הרמת גבות ללא .

הזרקת רעלן למצח – התאוששות והחלמה

מכיוון שמדובר בהזרקת רעלן, אין משך התאוששות משמעותי וכבר בשעות שלאחר ההזרקה ניתן לחזור לפעילות רגילה. הטיפול בטוח ומאושר על ידי משרדי הבריאות של ישראל וארצות הברית ואחוז המטופלים המרגישים תופעות לוואי נמוך.

למידע ולייעוץ, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

* נבקשכם לא למלא את פרטיכם במהלך השבת.

פוסטים אחרונים מהבלוג בנושא