ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

0506906090

הצרת זרועות

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע הצרת זרועות, מכמה סיבות עיקריות: ראשית, רצון וצורך האנשים להיראות טוב יותר, בטח לאחר שהמודעות לכך עלתה בצורה משמעותית.

שתי סיבות נוספות לעלייה בביקוש לניתוח הצרת זרועות הן:

  • המודעות של ניתוחים פוסט בריאטרים
  • דיאטות אינטנסיביות
לאחר הצרת זרועות

הצרת זרועות יכולה להתאים כמעט לכל אחד ואחת, אך לא בכל מצב. מטופלים רבים מעוניינים לבצע זאת מיד לאחר שירדו במשקל. אלא שלמרות רצונם העז, עליהם להמתין שמשקלם יתייצב לתקופה של כשישה חודשים.

יש לציין שהסיכונים בקרב מטופלים המעשנים ו/או סובלים ממחלת הסוכרת גדולים יותר משאר שכבות האוכלוסייה. הניקוטין מכווץ כלי דם אצל אנשים מעשנים, מה שעלול לגרום לכך שלא יגיע כלל דם לשוליים של הפצע והוא ייפתח. בנוגע לסוכרת, עלולים להיווצר זיהומים לא פשוטים, ולכן חשוב מאוד להיזהר.

הצרת זרועות – הטיפול

ברוב המוחלט של המקרים, הטיפול מתחיל שאיבת שומן שאותו מקדימה הזלפת נוזלים המכילים בין היתר תרופה נגד כאבים וכן אדרנלין להקטנת הדימום בזמן השאיבה האמורים להקל על השאיבה .
יש לציין שלאחר הטיפול נותרת צלקת לאורך הצד הפנימי של הזרוע הנמשכת לרוב לכוון בית השחי. זאת בשל הצורך לכרות עודפי עור גדולים במהלך הניתוח., , חשוב עד מאוד לבצע תכנון מדויק של הצלקת, כדי שזו תהיה מינימליסטית, דקה ונסתרת ככל האפשר.
לאחר הניתוח הזרוע נחבשת בשרוול מיוחד או באגידה אלסטית למשך כחודש.
בנוגע לכאבים, בדרך כלל, יתלונן המטופל על כאבים בשלושת-ארבעת הימים הראשונים שלאחר הניתוח , ולאחר מכן יוכל לשוב לשגרה. בחלוף הימים הראשונים, עלולה להישאר נפיחות הנובעת מעודפי הנוזלים שנותרו, אך עודפים אלו יורדים בהדרגה. הניתוח עצמו מבוצע בהרדמה כללית ובמהלכו הכאבים מינוריים.
בחלק גדול מהמקרים, המטופל מופנה לעיסוי לימפתי כדי לפנות את עודפי הנוזלים מגופו. בדרך כלל, המטופל נשלח לבצע את העיסוי כשלושה שבועות לאחר הניתוח , מכיוון שאם יישלח לפני כן התפרים עלולים להיפתח. יש לציין שמלבד העובדה שעיסוי זה מפנה את הנוזלים, הוא אף מקנה תוצאה חלקה ומושלמת יותר.

כדאי לדעת

את התוצאה רואים כבר ביום שלאחר הניתוח , אך לא מדובר בתוצאה הסופית. עם הזמן, המראה משתפר כשלאחר שלושה חודשים מתקבלת התוצאה הסופית. במהלך החודש הראשון שלאחר הטיפול לא מומלץ לבצע תנועות גסות וחדות. במקרים רבים, מטופלים בוחרים לשלב הצרת זרועות ביחד עם הצרת ההיקפים באזור בית השחי, מהסיבה שלרוב הנשים, אחרי ירידה דרסטית במשקל, יש קפלי עור ועודפי שומן משמעותיים באזור בית השחי, המפריעים להן עד מאוד.

הגדלת חזה

הקטנת חזה

נהוג לחשוב כי כל אישה רוצה חזה גדול, אולם יש גם לא מעט נשים שסובלות אם יש להם כזה. חזה גדול, בעיקר עבור נשים צעירות,

קרא עוד »

lp – מתיחת פנים

ד״ר אברהם אמיר מנתח פלסטי בכיר 073-3745302 רוצה לשפר את המראה? להיות עם פנים צעירות ומתוחות? בחנו אפשרות לעבור ניתוח מתיחת פנים סימני הזדקנות בפנים,

קרא עוד »
פנים חלקות

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים כמה סיבות מדוע לבצע ניתוח מתיחת פנים עם דוקטור אברהם אמיר ד"ר אברהם אמיר הוא מנתח פלסטי בכיר ניסיון של למעלה מ

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן