ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

072-3971627

הזרקת שומן

אחד מהטיפולים הקוסמטיים הכי נפוצים לאחרונה הוא הזרקת שומן להגדלת עצמות לחיים, להגדרת קו לסת ,למילוי חסרים אחרים בפנים וכן בשדיים היום, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, ניתן בקלות ובפשטות, להשתמש בשומן גופנו, למטרות אלו.

מי פונה לניתוח הזרקת שומן ?
לרוב פונות אליי נשים בשנות ה- 40-50, אולם יש לא מעט מקרים שאת הטיפול עוברות גם נשים צעירות יותר. לאחרונה יש גם גברים שעוברים טיפול זה.

תהליך הזרקת מילוי שומן

לרוב שואבים את השומן מאזור הבטן ,הישבן והירכיים. הנוזל שנשאב כולל חוץ מתאי השומן גם את תמיסת ההרדמה, מעט דם, נוזל בין תאי ושברי תאים וחשוב מכל –תאי גזע שיש להם יכולת התחדשות ומעניקים כך תוצאות טובות לאורך זמן רב.
.הזרקת שומן עצמי מחליפה ומותירה את הצורך להשתמש בתחליפים תעשייתיים המבוססים על חומצה היאלורונית והידרוקסי אפטיט. הזרקות מילוי שומן מבוצעות בחדר ניתוח בתנאים סטריליים ולרוב בהרדמה מקומית .השומן שנשאב עובר סינון והפרדה ומוזרקים ממנו תאי שומן ותאי גזע בלבד ההזרקה נעשית בעזרת קנולות שהם צינוריות דקות עם קצה לא חד, למניעת דימומים וכאבים מיותרים. מאחר וחלק מהשומן המוזרק עובר ספיגה איטית על ידי הגוף ,יש לחזור על ההזרקה בדרך כלל כל 8-12 חודשים.

הזרקות מילוי שומן – תופעות לוואי וסיכונים

אזור הפנים הוא אזור רגיש ועל כן הזרקות השומן חייבות להתבצע בתנאים סטריליים,בעדינות ובדיוק מרבי. אולם גם אם מקפידים, יש אצל חלק קטן מהמטופלים מקרים של נפיחות ושטפי דם חולפים. אני ממליץ להזריק בכמויות קטנות על מנת שהסיכוי לסיבוכים יפחת.

הזרקות מילוי שומן – התאוששות והחלמה

במהלך הימים הראשונים לאחר הזרקת השומן, ייתכנו שטפי דם, אודם, גירוי מקומי ונפיחות. זמן ההתאוששות הוא מהיר מאוד וניתן לחזור לשגרה עבור יום. לא מומלץ לבצע פעילות גופנית מאומצת בימים שלאחר הטיפול.

ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן ד"ר אברהם אמיר הוא מנתח פלסטי בכיר ניסיון של למעלה מ 25 שנה אלפי ניתוחים ולקוחות מרוצים פגישת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות

קרא עוד »

מילוי קמטים

מילוי קמטים בהזרקת בוטוקס הטיפול בהזרקת בוטוקס הפך לשכיח בשנים האחרונות והפופולאריות שלו רק הולכת וגדלה. זהו הליך מהיר ופשוט , לא פולשני, המצעיר במהרה

קרא עוד »

שאיבת שומן

הדיאטה והפעילות הגופנית לא עוזרת ונותרו בליטות לא יפות לעין על הגוף? ניתן לטפל במאגרי שומן באזורים ספציפיים בגוף ולפסלו ובכך להצליח היכן שהגנטיקה התזונה

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן