ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

072-3971627

ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

הזרקת שומן

הזרקת שומן

אחד מהטיפולים הקוסמטיים הכי נפוצים לאחרונה הוא הזרקת שומן להגדלת עצמות לחיים, להגדרת קו לסת ,למילוי חסרים אחרים בפנים וכן בשדיים היום, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, ניתן בקלות ובפשטות, להשתמש בשומן גופנו, למטרות אלו.

מי פונה לניתוח הזרקת שומן ?
לרוב פונות אליי נשים בשנות ה- 40-50, אולם יש לא מעט מקרים שאת הטיפול עוברות גם נשים צעירות יותר. לאחרונה יש גם גברים שעוברים טיפול זה.

תהליך הזרקת מילוי שומן

לרוב שואבים את השומן מאזור הבטן ,הישבן והירכיים. הנוזל שנשאב כולל חוץ מתאי השומן גם את תמיסת ההרדמה, מעט דם, נוזל בין תאי ושברי תאים וחשוב מכל –תאי גזע שיש להם יכולת התחדשות ומעניקים כך תוצאות טובות לאורך זמן רב.
.הזרקת שומן עצמי מחליפה ומותירה את הצורך להשתמש בתחליפים תעשייתיים המבוססים על חומצה היאלורונית והידרוקסי אפטיט. הזרקות מילוי שומן מבוצעות בחדר ניתוח בתנאים סטריליים ולרוב בהרדמה מקומית .השומן שנשאב עובר סינון והפרדה ומוזרקים ממנו תאי שומן ותאי גזע בלבד ההזרקה נעשית בעזרת קנולות שהם צינוריות דקות עם קצה לא חד, למניעת דימומים וכאבים מיותרים. מאחר וחלק מהשומן המוזרק עובר ספיגה איטית על ידי הגוף ,יש לחזור על ההזרקה בדרך כלל כל 8-12 חודשים.

הזרקות מילוי שומן – תופעות לוואי וסיכונים

אזור הפנים הוא אזור רגיש ועל כן הזרקות השומן חייבות להתבצע בתנאים סטריליים,בעדינות ובדיוק מרבי. אולם גם אם מקפידים, יש אצל חלק קטן מהמטופלים מקרים של נפיחות ושטפי דם חולפים. אני ממליץ להזריק בכמויות קטנות על מנת שהסיכוי לסיבוכים יפחת.

הזרקות מילוי שומן – התאוששות והחלמה

במהלך הימים הראשונים לאחר הזרקת השומן, ייתכנו שטפי דם, אודם, גירוי מקומי ונפיחות. זמן ההתאוששות הוא מהיר מאוד וניתן לחזור לשגרה עבור יום. לא מומלץ לבצע פעילות גופנית מאומצת בימים שלאחר הטיפול.

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית נמצאת בגופנו ברקמות התת-עוריות, אך עם השנים, כמות חומצה זו יורדת, מה שמוביל להופעת הקמטים ושקעים בפנים לצד שפתיים דקות ועצמות

קרא עוד »

הקטנת חזה

נהוג לחשוב כי כל אישה רוצה חזה גדול, אולם יש גם לא מעט נשים שסובלות אם יש להם כזה. חזה גדול, בעיקר עבור נשים צעירות,

קרא עוד »

הצרת זרועות

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע הצרת זרועות, מכמה סיבות עיקריות: ראשית, רצון וצורך האנשים להיראות טוב יותר, בטח לאחר שהמודעות לכך עלתה בצורה

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן