ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

072-3971627

הגדלת חזה

אי הנוחות מהליך גדילת השדיים בשנות העשרה המוקדמות, מתחלפת בהמשך בגאווה ותחושת נשיות, אולם לא אצל כולן. לא בכדי מדובר בניתוח הפלסטי הפופולארי ביותר בישראל. בהליך שהינו לא מסובך באופן יחסי, יכולה כל בחורה ואישה להגשים חלום ולקבל את החזה השופע בו היא חושקת.

הגדלת חזה

מי מתאים לניתוח הגדלת חזה?

נשים החל מגיל 17-18 (הגיל בו מסיים הגוף את תהליך צמיחתו לאחר התייצבות של השינויים ההורמונליים החלים בו), שאינן מרוצות מגודלו או צורתו של החזה שלהן, נשים הסובלות מא-סימטריה בשדיים או נשים לאחר היריון והנקה, המעוניינות להשיב לחזה שלהן נפח.
לפני הניתוח יש לברר עם המטופלת אם יש סיפור משפחתי של סרטן שד ובכל מקרה רצוי לבצע בדיקת הדמיה אחת לפחות –אולטרסאונד שדיים או ממוגרפיה על מנת לתעד מצב השד, לוודא שאין גידול או בעיה אחרת שניתן לשלבה בניתוח.
בפגישה עם הרופא דנים על האפשרויות השונות: סוג שתלים, גודל, מיקום הצלקת, מתחת או מעל לשריר ,לשלב הרמת שדיים בניתוח ועוד.

איך מתבצע הגדלת חזה?

הניתוח נועד להגדלת נפח השדיים ע"י הכנסת שתלי סיליקון תחתיהם דרך צלקת שאורכה כארבעה עד חמישה ס"מ בקפל התת שדי. הניתוח מבוצע בהרדמה כללית ואורכו בין שעה לשעתיים. במהלכו מבוצע חתך בקפל השד לשם החדרת השתל ושם תישאר בהמשך צלקת (בה בקושי ניתן יהיה להבחין לאחר החלמה מלאה). נפח וצורת השתלים, וכן מיקומם (מתחת או מעל לשריר דופן החזה) נקבעים בשיחה עם המטופלת. במקרים בהם השדיים נפולים, יש לשלב במסגרת הניתוח את הרמתם.

תופעות לוואי וסיכונים

כאבים מלווים את מרבית המנותחות בימים שלאחר הניתוח , וכן רגישות באזור- אילו יחלפו תוך מספר ימים עד שבועות עם הירידה בנפיחות .ייתכנו אף שטפי דם ,רגישות בפטמה או תחושה של מקום רדום. לעיתים אף מתרחש כיווץ השתל עקב התהדקות הקפסולה או הקופסית שסביבו שעשויים לגרום להתקשות בחזה לאחר מספר חודשים עד שנים, מה שדורש הוצאה או חיתוך של רקמות הצלקת ואף לעיתים החלפה של השתל. לא ניתן לנבא מי מהמטופלות תפתח עם הזמן קופסית נוקשה. ד"ר אמיר משתמש בשתלים איכותיים בלבד ועם הסיכויים הנמוכים בשוק השתלים –לפתח קופסית נוקשה.

התאוששות והחלמה

לאחר מספר שעות השגחה משוחררת המטופלת לביתה, ועליה ללבוש חזייה מיוחדת במשך חודש ימים. ניתן לחזור לפעילות גופנית תוך חודש ימים בהתאם לאופי השגרה הנדרש ממך, כאשר חשוב להקשיב להוראות המנתח בכל הקשור לפעילות זו .. אין לשכב על הבטן במהלך חודש זה. התפרים נמסים מעצמם תוך שבוע עד עשרה ימים. הצלקות יטשטשו עם הזמן ולאחר ירידת הנפיחות תוחזר התחושה המלאה לאזור, לאחר כמה חודשים.

הגדלת חזה

הקטנת חזה

נהוג לחשוב כי כל אישה רוצה חזה גדול, אולם יש גם לא מעט נשים שסובלות אם יש להם כזה. חזה גדול, בעיקר עבור נשים צעירות,

קרא עוד »
אחרי ניתוח מתיחת פנים

מתיחת צוואר

מתיחת צוואר השנים שעוברות ניכרות ממראהו של הצוואר שלנו – הגיל, הזדקנות העור והחשיפה לשמש מביאים לצוואר בעל מראה מקומט ורופס. כיום בעזרת מתיחת צוואר

קרא עוד »
הרמת עפעפיים

ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים למה לעשות ניתוח עפעפיים עם ד"ר אברהם אמיר מנתח פלסטי בכיר ניסיון של למעלה מ 25 שנה אלפי ניתוחים ולקוחות מרוצים פגישת ייעוץ

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן