ד״ר אברהם אמיר

מנתח פלסטי בכיר

0506906090

הגדלת חזה

אי הנוחות מהליך גדילת השדיים בשנות העשרה המוקדמות, מתחלפת בהמשך בגאווה ותחושת נשיות, אולם לא אצל כולן. לא בכדי מדובר בניתוח הפלסטי הפופולארי ביותר בישראל. בהליך שהינו לא מסובך באופן יחסי, יכולה כל בחורה ואישה להגשים חלום ולקבל את החזה השופע בו היא חושקת.

הגדלת חזה

מי מתאים לניתוח הגדלת חזה?

נשים החל מגיל 17-18 (הגיל בו מסיים הגוף את תהליך צמיחתו לאחר התייצבות של השינויים ההורמונליים החלים בו), שאינן מרוצות מגודלו או צורתו של החזה שלהן, נשים הסובלות מא-סימטריה בשדיים או נשים לאחר היריון והנקה, המעוניינות להשיב לחזה שלהן נפח.
לפני הניתוח יש לברר עם המטופלת אם יש סיפור משפחתי של סרטן שד ובכל מקרה רצוי לבצע בדיקת הדמיה אחת לפחות –אולטרסאונד שדיים או ממוגרפיה על מנת לתעד מצב השד, לוודא שאין גידול או בעיה אחרת שניתן לשלבה בניתוח.
בפגישה עם הרופא דנים על האפשרויות השונות: סוג שתלים, גודל, מיקום הצלקת, מתחת או מעל לשריר ,לשלב הרמת שדיים בניתוח ועוד.

איך מתבצע הגדלת חזה?

הניתוח נועד להגדלת נפח השדיים ע"י הכנסת שתלי סיליקון תחתיהם דרך צלקת שאורכה כארבעה עד חמישה ס"מ בקפל התת שדי. הניתוח מבוצע בהרדמה כללית ואורכו בין שעה לשעתיים. במהלכו מבוצע חתך בקפל השד לשם החדרת השתל ושם תישאר בהמשך צלקת (בה בקושי ניתן יהיה להבחין לאחר החלמה מלאה). נפח וצורת השתלים, וכן מיקומם (מתחת או מעל לשריר דופן החזה) נקבעים בשיחה עם המטופלת. במקרים בהם השדיים נפולים, יש לשלב במסגרת הניתוח את הרמתם.

תופעות לוואי וסיכונים

כאבים מלווים את מרבית המנותחות בימים שלאחר הניתוח , וכן רגישות באזור- אילו יחלפו תוך מספר ימים עד שבועות עם הירידה בנפיחות .ייתכנו אף שטפי דם ,רגישות בפטמה או תחושה של מקום רדום. לעיתים אף מתרחש כיווץ השתל עקב התהדקות הקפסולה או הקופסית שסביבו שעשויים לגרום להתקשות בחזה לאחר מספר חודשים עד שנים, מה שדורש הוצאה או חיתוך של רקמות הצלקת ואף לעיתים החלפה של השתל. לא ניתן לנבא מי מהמטופלות תפתח עם הזמן קופסית נוקשה. ד"ר אמיר משתמש בשתלים איכותיים בלבד ועם הסיכויים הנמוכים בשוק השתלים –לפתח קופסית נוקשה.

התאוששות והחלמה

לאחר מספר שעות השגחה משוחררת המטופלת לביתה, ועליה ללבוש חזייה מיוחדת במשך חודש ימים. ניתן לחזור לפעילות גופנית תוך חודש ימים בהתאם לאופי השגרה הנדרש ממך, כאשר חשוב להקשיב להוראות המנתח בכל הקשור לפעילות זו .. אין לשכב על הבטן במהלך חודש זה. התפרים נמסים מעצמם תוך שבוע עד עשרה ימים. הצלקות יטשטשו עם הזמן ולאחר ירידת הנפיחות תוחזר התחושה המלאה לאזור, לאחר כמה חודשים.

lp – מתיחת פנים

ד״ר אברהם אמיר מנתח פלסטי בכיר 073-3745302 רוצה לשפר את המראה? להיות עם פנים צעירות ומתוחות? בחנו אפשרות לעבור ניתוח מתיחת פנים סימני הזדקנות בפנים,

קרא עוד »
תיקון א-סימטריה

שחזור שד

כריתתו של השד נעשית היום בעיקר בשל סרטן ממאיר. את תחושת האובדן וחוסר הביטחון בקרב מי שעברה זאת, ניתן לשפר פלאים בעזרתו של שחזור שד,

קרא עוד »
מילוי קמטים

הזרקת שומן

אחד מהטיפולים הקוסמטיים הכי נפוצים לאחרונה הוא הזרקת שומן להגדלת עצמות לחיים, להגדרת קו לסת ,למילוי חסרים אחרים בפנים וכן בשדיים היום, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת,

קרא עוד »

Schedule a meeting

לקביעת פגישת יעוץ

כל שנדרש כדי להרגיש מלאת חיים וביטחון עצמי

קביעת פגישת יעוץ

דילוג לתוכן