חזה הצרת זרועות

תיקון א-סימטריה – גופנו אינו סימטרי. העיניים, כפות הידיים, הרגליים וגם החזה – לעולם אינם תואמים באופן סימטרי ומושלם. הבעייתיות נוצרת כאשר מדובר בחוסר סימטריה הבולט לעין. התופעה נפוצה הרבה יותר ממה שמקובל לחשוב, גורמת לפגיעה קשה בתדמית הגוף ואף עשויה לגרום לכאבי גב. הקושי בא לידי ביטוי בין היתר בהתאמת בגדים וחזייה, בחשש מתגובת בן זוג למראה החזה ואף בכאבים, אם קיימים. בעזרת חזה המתקן חוסר סימטריה, ניתן לספק מענה לבעיה.

מי פונה ל לתיקון א-סימטריה בחזה?

נשים ובחורות שהגיעו לתום תקופת הבגרות וההתפתחות, הסובלות מחוסר סימטריה ניכר בשדיהן. חוסר הסימטריה מתבטא בהבדלים משמעותיים בגודל, בנפח, במיקום ובצורת השדיים או הפטמות.

מטרת הניתוח היא לשפר את תפיסת הגוף השלילית שנוצרת ממצב זה, שלעתים משפיעה על פיתוח קשרים רומנטיים. א-סימטריה בחזה, עשויה לעתים נדירות להיגרם בשל מחלה מולדת ונדירה בשם "תסמונת פולנד". במקרה שכזה אפשר לבצע את הניתוח מיד, בגיל מוקדם יחסית – 16.

איך מתבצע לתיקון א-סימטריה בחזה?

זה דורש רופא מומחה בעל ניסיון רב בתחום, בעל יצירתיות רבה והבנה תלת ממדית של צורת השד. מדובר מורכב וארוך מ חזה רגיל, שכן יש צורך לתקן כל שד בנפרד ובאופן שונה המותאם למידותיו (לעתים יש צורך לפצל לשני פלסטיים נפרדים). לרוב משולב גם  הגדלת חזה בעזרת שתל בעל גודל וצורה המותאמים במיוחד לשד הקטן עם הקטנה ו/או הרמה של השד הנגדי וניתן אף לשנות את מיקום וצורת השד ו/או הפטמות.

תופעות לוואי וסיכונים

תיקון א-סימטריה – תופעות הלוואי והסיכונים שחלים על הניתוח האחרים ומבוצעים במסגרת הליך זה (הגדלת חזה, הקטנת חזה והרמת חזה) תקפים גם לגביו – דימום, נפיחות, כאב וכו'.

התאוששות והחלמה

זה אורך זמן רב לעומת חזה אחרים, אך תהליך ההחלמה שלו אינו שונה או ארוך יותר לעומתם.

למידע ולייעוץ, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

* נבקשכם לא למלא את פרטיכם במהלך השבת.

פוסטים אחרונים מהבלוג בנושא