חזה הצרת זרועות

השדיים – הן סמל הנשיות המובהק. במהלך השנים, גם שדיים מושלמים מושפעים מתנודות במשקל, מהריונות , מהנקות ומכוח המשיכה, מה שניכר במראה מרוקן ונפול שלהם. כפי שהגיל מראה את אותותיו על העור, כך גם לגבי השדיים המאבדים את צורתם המקורית. בעזרת הרמת חזה, תוכלי לשוות לשדייך מראה מורם, מלא וצעיר.

מי פונה לניתוח הרמת חזה?

הרמת חזה מתאים לנשים שרוצות לשפר את מראה החזה הנפול שלהן, ובמיוחד אלה הסובלות מנפילה קשה שלו, אצלן הפטמה מצויה מתחת לקפל התת-שדי. מתאימות לעבור אתהניתוח גם נשים בעלות נטייה תורשתית לחזה נפול. נשים בעלות חזה קטן ונפול תוכלנה לשלב את ההרמה עם  הגדלת חזה. בעלות חזה גדול ונפול תוכלנה לשלבו עם הקטנת חזה.

איך מתבצע הרמת חזה?

הרמת חזה מתבצעת לרוב בהרדמה כללית. במהלךהניתוח האורך כשעתיים, נעשה חתך מסביב לפטמה, המורמת גבוה יותר עם רקמת העור שסביבה. את ההרמה ניתן לשלב עם הקטנת חזה או הגדלת חזה. בסופו שלהניתוח נעשית תפירה סביב הפטמה המותירה צלקת קטנה, ועל המטופלת ללבוש במהלך החודש הראשון חזייה תומכת מיוחדת. אין צורך בהוצאתם של התפרים הנמסים מעצמם. זה נחשב לאחד המורכבים בכירורגיה הפלסטית, מאחר שהוא משלב לרוב הרמה עם הקטנה/הגדלה. לכן חשוב לבחור במנתח מומחה ומנוסה, לקבלת התוצאה הטובה ביותר.

האם קיימים סיכונים או תופעות לוואי?

לאחר הרמת חזה עשויים להיווצר דימומים וזיהומים, חוסר תחושה בפטמות, נפיחות וכאבים שבגינם ניתן ליטול משככי כאבים. קצב ריפוי הצלקות ואופיו הוא בהתאם למצב עורה של המטופלת. כמו כן, קיים סיכון להיווצרות א-סימטריה. גם בהליך זה יש לקחת בחשבון את תופעות הלוואי הקשורות להקטנת חזה או הגדלת חזה.

התאוששות והחלמה

לאחר מספר ימים מוסרות התחבושות ויש ללבוש במשך חודש חזייה מיוחדת. ההחלמה הדרגתית ויש לנוח כשבוע, להימנע מהרמת חפצים כבדים ומהרמת הידיים לגובה בחודש שלאחרהניתוח . כמו כן, יש להימנע מפעילות גופנית. חשוב לזכור כי תוצאותהניתוח אינן קבועות לכל שארית חייך – השד הנו חלק מגופך גם לאחר שעבר הרמה ולכן מושפע מהתהליכים שגופך עובר ומאורח חייך. חשוב לציין כי ההליך אינו מונע הנקה עתידית, מאחר שצינורות החלב והפטמה לא נפגעים במהלכו.

למידע ולייעוץ, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

* נבקשכם לא למלא את פרטיכם במהלך השבת.

פוסטים אחרונים מהבלוג בנושא