חזה הצרת זרועות

אי הנוחות מהליך גדילת השדיים בשנות העשרה המוקדמות, מתחלפת בהמשך בגאווה ותחושת נשיות, אולם לא אצל כולן. לא בכדי מדובר הפלסטי הפופולארי  ביותר בישראל. בהליך שהינו לא מסובך באופן יחסי, יכולה כל בחורה ואישה להגשים חלום ולקבל את החזה השופע  בו היא חושקת.

מי מתאים לניתוח הגדלת חזה?

נשים החל מגיל 17-18 (הגיל בו מסיים הגוף את תהליך צמיחתו לאחר התייצבות של השינויים ההורמונליים החלים בו), שאינן מרוצות מגודלו או צורתו של החזה שלהן, נשים הסובלות מא-סימטריה בשדיים או נשים לאחר היריון והנקה, המעוניינות להשיב לחזה שלהן נפח.

איך מתבצע הגדלת חזה?

ה נועד להגדלת נפח השדיים ע"י הכנסת שתלי סיליקון תחתיהם. הוא  מבוצע בהרדמה כללית ואורכו בין שעה לשעתיים.  במהלכו מבוצע חתך בקפל השד  לשם החדרת השתל ושם תישאר בהמשך צלקת (בה בקושי ניתן יהיה להבחין לאחר החלמה מלאה). נפח וצורת השתלים, וכן מיקומם (מתחת או מעל לשריר דופן החזה) נקבעים בשיחה עם המטופלת.  במקרים בהם השדיים נפולים, יש לשלב  במסגרתהניתוח את הרמתם.

תופעות לוואי וסיכונים

כאבים מלווים את מרבית המנותחות בימים שלאחרהניתוח , עייפות ורגישות באזור- אילו יחלפו תוך מספר ימים עד שבועות עם הירידה בנפיחות .ייתכנו אף דימומים, רגישות בפטמה או תחושה של מקום רדום. לעיתים אף מתרחש כיווץ השתל עקב התהדקות הקפסולה או הצלקת שסביבו שעשויים לגרום להתקשות בחזה, מה שדורש הוצאה או חיתוך של רקמות הצלקת ואף לעיתים החלפה של השתל.

התאוששות והחלמה

לאחר מספר שעות השגחה משוחררת המטופלת לביתה, ועליה ללבוש חזייה מיוחדת במשך חודש ימים. ניתן לחזור לפעילות תוך מספר ימים בהתאם לאופי השגרה הנדרש ממך, כאשר חשוב להקשיב להוראות המנתח בכל הקשור לפעילות גופנית וכזו שבשגרה. התפרים נמסים מעצמם תוך שבוע עד עשרה ימים. הצלקות יטשטשו עם הזמן ולאחר ירידת הנפיחות תוחזר התחושה המלאה לאזור, לאחר כמה חודשים.

למידע ולייעוץ, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

* נבקשכם לא למלא את פרטיכם במהלך השבת.

פוסטים אחרונים מהבלוג בנושא