צפו בד"ר אברהם אמיר בתכנית "גוף ונפש"

המרפאה מציעה מגוון של פלסטיים לתיקון ולשיפור מראה השד

אם גם את מרגישה שהחזה שלך, יכול היה להסב לך נחת רבה יותר לו היה רק מעט יותר מלא, מעט יותר סימטרי וטיפה יותר זקוף, ישנו סיכוי לא רע שאת מתעניינת כעת באפשרות של חזה. כיום החזה נחשבים לנפוצים ביותר ולבטוחים מאוד באופן יחסי, אך בעוד שרבות מכירות רק את הגדלת החזה המפורסם, הרי שחשוב לדעת כי ישנם סוגי רבים ביותר בתחום זה. הכנו עבורך רשימה תמציתית וממוקדת של מגוון הניתוח הפופולריים המוצעים לך בקליניקה של ד"ר אברהם אמיר, רופא מומחה ל פלסטיים. קריאה נעימה.

חזה הצרת זרועות

להגדלת חזה

הגדלת החזה הוא הניתוח השני במידת הפופולריות שלו בישראל. קהל היעד של הניתוח הן נשים צעירות בעלות חזה יחסית קטן המעוניינות לעצב ולהגדיל את נפח שדיהן, נשים שמעוניינות להחזיר את נפח השדיים שלהן לקדמותו לאחר הנקות מרובות ונשים שהצליחו להשיל קילוגרמים רבים ממשקלן ובעקבות כך החזה שלהן איבד מנפחו. חשוב לציין שה המדובר לא תורם רק להגדלה של נפח השדיים כפי שמקובל לחשוב, אלא גם לעיצוב שלהם. לעתים הניתוח משולב עם פעולות נוספות כגון תיקון א-סימטריה, הרמת החזה ועוד.

ההחלטה לגבי סוג השתלים, סוג ההליך, המראה הסופי וסוג הניתוח מתקבלת לאחר התייעצות מקיפה עם כל מטופלת ולאחר בחינת כל הגורמים הרלוונטיים וביצוע של כל השיקולים הכרוכים בהחלטה לרבות השאיפות של האישה, המצב הנוכחי של החזה ועוד.
למידע נוסף לחץ כאן >>

ניתוחי חזה להקטנת חזה

להקטנת חזה הוא דוגמא מצוינת לסוג שקשור לא רק לאסתטיקה של החזה אלא גם לבריאות הפיזית של האישה. לרוב עוברות אותו נשים שממדי החזה שלהן אינם פרופורציונליים לממדי גופן ונשים שהשדיים שלהן כבדים מאוד, מה שעלול להוביל לא אחת לכאבי גב ולבעיות יציבה. ישנן גם מטופלות שהחזה שלהן מפריע להן בביצוע פעילויות יומיומיות ואף בעיסוק בפעילויות ספורטיביות שונות. חזה גדול מדי יכול להוביל לקשיי נשימה, לבעיות שינה, לבעיות דרמטולוגיות מגוונות ועוד. את ההליך הכירורגי ניתן לבצע במספר טכניקות כשחלקן פשוטות יותר וחלקן מסובכות ומורכבות בהתאם לצורך.
למידע נוסף לחץ כאן >>

ניתוחי חזה להרמת חזה

ניתוחי חזה – ניתוח להרמת חזה הוא שבו מבצעים עיצוב והרמה של החזה הנשי לאחר צניחה של השדיים. המטופלות לרוב פונות להליך הכירורגי לאחר שהחזה הזקור שלהן החל לצנוח בעקבות הריונות והנקות ממושכות, לאחר ירידה דרסטית במשקל או פשוט משום שכוח המשיכה והזמן עשו את שלהם. גם במהלך זה ניתן לבצע פעולות שונות במקביל כגון תיקון א-סימטריה או הגדלת נפח השדיים.
למידע נוסף לחץ כאן >>

ניתוח לשחזור שד

לשחזור שד מיועדים עבור נשים שעברו כריתת שד בעקבות מחלה או כאקט מניעתי. לעתים מדובר על נשים שעברו כריתה מלאה, אך בהחלט ניתן גם לשחזר שד שעבר כריתה חלקית שהותירה בו עיוות מסוים. את הניתוח ניתן לעבור עם תום הטיפולים הכימותרפיים ואף באופן מידי לאחר הכריתה. הניתוח יכול להחזיר לאישה את המראה הטבעי של החזה, אך חשוב לזכור שכשהחזה יהיה חשוף, בהחלט ניתן יהיה לראות הבדלים מסוימים בין השד הטבעי למשוחזר. עם זאת, בלבוש מלא, לא ניתן יהיה להבחין בהבדלים בין השניים. כיום מבוצע הניתוח במגוון טכניקות כמו למשל שחזור בעזרת שתל מלאכותי בשלב אחד או שניים, שחזור בעזרת שימוש ברקמת גוף (לרוב מאזור הבטן, הישבן או הירכיים), שחזור בעזרת מתלים ועוד.
למידע נוסף לחץ כאן >>

לתיקון א-סימטריה

לתיקון אסימטריה בשד הם מאוד נפוצים כיוון שבאופן גורף החזה הנשי מורכב משני שדיים שאינם בהכרח באותו הנפח או באותה הצורה. כתוצאה מכך נשים רבות חשות לא בנוח עם הגוף שלהן וישנן אף כאלו שמתקשות למצוא חזייה מתאימה או לבוש נוח. מטרת הניתוח היא להביא לכך ששני השדיים יהיו כמה שיותר זהים זה לזה ובדיוק כמו חזה רבים אחרים, גם אותו ניתן לבצע במספר טכניקות וגם אותו ניתן לשלב עם הליכים שונים נוספים כגון הרמת חזה, הגדלת חזה ועוד.
למידע נוסף ולקבלת ייעוץ מקצועי אישי, את מוזמנת לפנות למרפאה של ד"ר אברהם אמיר, רופא מומחה ל חזה.
למידע נוסף לחץ כאן >>

למידע ולייעוץ, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

* נבקשכם לא למלא את פרטיכם במהלך השבת.

פוסטים אחרונים מהבלוג בנושא