צפו בדר' אמיר אברהם מסביר על מתיחת צוואר
מתיחת צוואר

מידע כללי

השנים שעוברות ניכרות ממראהו של הצוואר שלנו – הגיל, הזדקנות העור והחשיפה לשמש מביאים לצוואר בעל מראה מקומט ורופס. כיום בעזרת ניתוח מתיחת צוואר ניתן לחזור וליהנות ממראה צוואר  מתוח וברבורי ולחוש צעירים בשנית.

מי פונה לניתוח מתיחת צוואר?

ניתוח זה מיועד לנשים וגברים כאחד, שלא מרוצים ממראה צווארם ומעוניינים להביאו למצב מתוח וחלק מקמטים בכדי להצעיר את המראה הכללי שלהם. מדובר למעשה בהליך הנחשב לקוסמטי,  שנועד לשפר את דימויו העצמי של המנותח. חשוב לציין שלרוב מתיחת הצוואר מבוצעת במסגרת מתיחת פנים, אלא אם מדובר בשאיבת שומן בלבד של הצוואר.

איך מתבצע ניתוח מתיחת צוואר?

במהלך הניתוח מוסרים עודפי השומן, והשרירים הצווארים מהודקים כך שהעור נמתח באזור הצוואר ומתחת לקו הסנטר והלסת. הניתוח מבוצע תחת הרדמה מקומית וזריקת טשטוש או כללית ואורך כשלוש שעות. במהלכו נעשה חתך מאחורי האוזן להסרת עודפי עור ורקמות שומן. השרירים הצווארים נמתחים ונתפשים ללא חיתוכם ולאחר מכן העור נתפר במיקומו החדש (תוך כך ניתן לשלב שאיבת שומן במקומות נקודתיים באזור) ומתבצעת חבישה אלסטית של הצוואר.

תופעות לוואי וסיכונים

מתיחת צוואר. צילום: MARIN

מתיחת צוואר. צילום: MARIN

בימים הראשונים ייתכנו שטפי דם, בצקות, זיהומים וכאבים. ניתן להשתמש במשככי כאבים במידת הצורך. במידה והכאבים לא חולפים לאחר שימוש במשככים, והדימומים חזקים, החום עולה, או ישנן הפרשות מוגלה מחתך הניתוח יש לבצע באופן מיידי בדיקה אצל רופא.

התאוששות והחלמה

המטופל שוהה באשפוז כיממה לאחר הניתוח. החבישה מוסרת תוך כמה ימים בהתאם לזמן הפסקת הדימומים והתפרים מוסרים לאחר כשבועיים. בימים שלאחר הניתוח יש להימנע מכיפוף של הצוואר או תנועות חדות, כמו גם שימוש בשרירי הפנים. יש אף להימנע בימים אילו מחפיפת ראש, גילוח, תספורת וצביעת השיער. ניתן לחזור לשגרה רק לאחר כשבועיים-שלושה וקצב ההחלמה מהניתוח משתנה ממטופל למטופל , כאשר התוצאה הסופית ניכרת לאחר מספר חודשים ומחזיקה מעמד כעשר שנים.

למידע נוסף וייעוץ אישי, פנו עכשיו למרפאת ד"ר אמיר אברהם,
המתמחה בניתוחי חזה, ניתוחי פנים, מתיחת בטן וצוואר, שאיבת שומן והצמדת אוזניים.
טל' :
0506-90-60-90

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


* נבקשכם לא למלא את פרטיכם במהלך השבת.

מתיחת צוואר
5 (100%) 1 vote